kinowar.com

Джилліан Андерсон доєдналася до триквела наукової фантастики «Трон»

 25.01.2024  Новини

Як пише Deadline, зірка «Секретних матеріалів» поповнила акторський склад фільму «Трон: Арес», який стане третьою частиною кіберпанк сай-фай франшизи «Трон» про пригоди всередині жорсткого світу цифрової мережі.

Нагадаємо, що перший «Трон» вийшов на екрани у 1982 році. Джефф Бріджес зобразив програміста Кевіна Флінна, що прагне викрити зловмисника, котрий привласнив його розробки, і дивом опиняється всередині комп’ютерної мережі, з якої не може повернутися назад у реальність. У 2010 році вийшов сиквел «Трон: Спадок», де син (Ґаррет Гедлунд) намагався знайти і врятувати батька (Бріджес) з полону мережі.

У триквелі йтиметься про перехід навпаки, а саме про персонажа відеоігор Ареса (Джаред Лето), котрий є породженням штучного інтелекту і котрий виходить у реальний світ людей, та людство виявляється до нього неготовим… Кого зіграє Джилліан Андерсон, не розголошується. Також у касті зазначені Еван Пітерс, Джоді Тернер-Сміт і зірка «Минулих життів» Грета Лі.

Фільмує третю стрічку норвежець Хоакім Роннінг, який працював над п’ятими «Піратами Карибського моря». Зйомки вже розпочалися і наразі тривають. Реліз заплановано на 2025 рік.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.