kinowar.com

Ель Феннінг зіграє реальну дівчину із множинним розладом особистості

 06.06.2023  Новини

Як пише Deadline, акторка виконає головну роль у фільмі «Я, Сібіл», в основу якого ляже історія реальної дівчини на ім’я Ширлі Мейсон.

Мейсон була однією з перших пацієнток, котрій діагностували психічний розлад під назвою «множинна особистість». Терапевтичні розмови з дівчиною проводила психологиня Конні Вілбур, котра виявила всередині Ширлі більше десяти альтернативних его. Переважно то були дівчатка різного віку і різного характеру, але були і два хлопчики.

У 1973 році письменниця Флора Ріта Шрайбер написала про Ширлі Мейсон книгу «Сібіл» (замість реального імені авторка використала псевдонім Сібіл Дорсетт), котра стала бестселером. Саме вона і стане базою для сценарію «Я, Сібіл».

Ель Феннінг зіграє пацієнтку, а Сара Полсон зобразить психологиню Вілбур. Режисеркою і сценаристкою виступить австралійка Мірра Фолкс, дружина постановника Девіда Мішо, яка зняла чорну комедію «Джуді і Панч» з Мією Васіковською.

Раніше книгу «Сібіл» кілька разів екранізували на телебаченні. Зокрема в однойменному двосерійному телефільмі 1976 року роль Сібіл Дорсетт виконала акторка Саллі Філд.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.