kinowar.com

Фільм про війну в Україні з українськими акторами отримав премію BAFTA

 18.02.2025  Новини кіно

Британський фільм під назвою «Камінь, ножиці, папір», який розповідає про російське вторгнення в Україну і в якому зіграли українські актори, отримав найпрестижнішу британську кінопремію BAFTA.

Стрічка перемогла в номінації «найкращий британський короткометражний фільм». Це заснований на реальних подіях 20-хвилинний фільм про 18-річного Івана, батько котрого працює воєнним хірургом з перших днів повномасштабного вторгнення росіян. Коли російські окупанти дізнаються про місце, де перебувають поранені, юнак бере до рук зброю, щоби захистити людей від нелюдів.

Режисером виступив 26-річний британець німецького походження Франц Бьом. Ролі виконали українські актори Сергій Калантай, Юрій Радіонов, Олександр Яценко. Головного героя, Івана, зобразив відомий за серіалом «Перші ластівки» Олександр Рудинський, який тогоріч також з’явився в образі українського військового в американському шпигунському серіалі-трилері «Агентство».

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.