kinowar.com

Галь Гадот може повернутися до ролі Диво-жінки

 21.06.2023  Новини

Як пише Entertainment Tonight, акторка заінтригувала фанатів можливим поверненням до образу дісішної супергеройки Диво-жінки/ Діани Принс.

Нагадаємо, Галь Гадот зіграла принцесу-амазонку-напівбогиню Діану у фільмах «Ліга справедливості», «Диво-жінка» і «Диво-жінка 1984». Кілька місяців тому новим керівником студії DC став режисер і сценарист Джеймс Ганн, котрий вирішив перезапустити дісішний кіновсесвіт. Тож новий голова скасував низку проєктів, котрі на той момент вже знаходилися у розробці. Зокрема продовження «Людини зі сталі», третього «Аквамена» і третю «Диво-жінку».

Оскільки Ганн звільнив Генрі Кавілла з посади Супермена і анонсував ребут про молодість Кларка Кента з новим актором, то й повернення Гадот до ролі Діани почало виглядати малоймовірним. Але буквально днями на екрани вийшов багатостраждальний сольник про Флеша, спін-оф «Ліги справедливості», і Галь Гадот в образі супервоїтельки з острова Феміскіра виконала у ньому камео.

Тепер актриса натякнула, що франшиза про Диво-жінку може повернутися відповідно із нею у головній ролі. «Наразі все вирішується за лаштунками, так би мовити. І щойно настане вдалий момент, ви одразу про все дізнаєтесь», – загадково прокоментувала Гадот.

Два сольні фільми про Діану зняла режисерка Петті Дженкінс, котра, власне, працювала над триквелом у той момент, коли Джеймс Ганн зняв його з виробництва. Вочевидь третю стрічку, якщо вона дійсно станеться, зробить інший постановник чи постановниця.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.