kinowar.com

Ганс Циммер уже почав писати музику для «Дюни 3»

 01.03.2024  Новини

В інтерв’ю журналу Variety двічі оскароносний німецько-голлівудський композитор Ганс Циммер розповів, що вже працює над саундтреком до третьої частини науково-фантастичної епопеї «Дюна».

Нагадаємо, що 29 лютого на екрани вийшла друга частина «Дюни», котра отримала дуже високі оцінки критиків, але поки неясно, якими будуть її касові збори. Тож студія Warner поки що офіційно не давала добро на розробку третього фільму. Хоча за словами режисера і сценариста Дені Вільнева, він одразу задумав проєкт як трилогію і задовго до виходу «Дюни 2» встиг написати сценарій триквела, в основу якого поклав роман-продовження Френка Герберта «Месія Дюни».

Циммер каже, що вже на другий день зйомок другої «Дюни» Вільнев приніс йому завершений сценарій «Месії»: «Без жодного слова він поклав мені сценарій на стіл. Тож я вже тоді розумів, у якому напрямку ми рухаємося і що історію ще не закінчено».

За словами композитора, музика до «Дюни 3» вже в роботі, проте наразі неясно, коли саме (якщо Warner дасть зелене світло) Дені Вільнев планує фільмувати. Адже режисер зазначив, що хоче зробити паузу і перед зйомками «Месії» попрацювати над іншими проєктами.

Також нагадаємо, що музика до першої «Дюни» принесла Гансу Циммеру другий у кар’єрі «Оскар» (перший він отримав за музику до мультфільму «Король Лев»).

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.