kinowar.com

Глядачам не сподобався грим Бредлі Купера у фільмі «Маестро»

 17.08.2023  Новини

Нещодавно у мережі з’явився перший трейлер біографічної драми від режисера Бредлі Купера «Маестро», присвяченої життю видатного бродвейського композитора Леонарда Бернстайна. Головну роль виконав сам Купер, але користувачам соцмереж дуже не сподобався грим актора.

Глядачі звинуватили Бредлі Купера в етнічних кліше. Зокрема через великий накладний ніс, який, на думку деяких інтернет-користувачів, підтримує та посилює антисемітські стереотипи.

Проте нащадки композитора встали на захист режисера. «Ми впевнені, що Бредлі зробив це для того, аби бути більш схожим, і нас це цілком влаштовує. Більш того ми впевнені, що і батько не був би проти. А будь-які різкі скарги з цього приводу, на наш погляд, є лицемірною спробою принизити успішну людину», – заявили діти Леонарда Бернстайна.

Фільм «Маестро» присвячений стосункам Бернстайна з дружиною Феліцією, котру зобразила Кері Малліган. Продюсерами проєкту виступили такі кити, як Стівен Спілберг та Мартін Скорсезе. 2 вересня стрічку покажуть на Венеційському кінофестивалі, а 20 грудня вона має вийти на Netflix.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.