kinowar.com

Голодні ігри: вийшов фінальний трейлер фільму

Вже 16 листопада по всій Україні виходить до прокату приквел однієї з найуспішніших франшиз в історії кіно – “Голодні ігри”, зняті за світовими бестселерами Сюзанни Коллінз. За два тижні до релізу стрічки презентуємо ексклюзивний фінальний трейлер фільму “Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій”.

Вихід трейлера приурочено до старту офіційної промо-кампанії стрічки по всьому світу. Творці “Голодних ігор” отримали тимчасову згоду з Гільдією акторів США (SAG-AFTRA) на участь зірок однієї з головних прем’єр цієї осені у промоушені проєкту під час страйку.

Зазначається, що фільм режисера Френсіса Лоуренса відповідає критеріям профспілки, тому що Lionsgate не входить до складу Альянсу продюсерів кіно та телебачення (AMPTP) і студія погоджується з умовами Гільдії. Нові “Голодні ігри” – це найбільш високобюджетний проєкт з тих, хто отримав таку угоду. Таким чином, “Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій” стане єдиним великим голлівудським проєктом, який отримає масштабну повноцінну промо-кампанію з липня 2023 року.

Голодні ігри Балада про співочих пташок і змій

Головні ролі у картині, дія якої розгортається за 64 роки до подій “Голодних ігор”, виконали Том Бліт, Рейчел Зеглер, Пітер Дінклейдж, Гантер Шафер, Джейсон Шварцман та лауреатка премії “Оскар” Віола Девіс. Режисером знову виступив Френсіс Лоуренс, постановник трьох частин оригінальної франшизи, а також блокбастерів “Костянтин: Володар темряви” та “Я – легенда”.

“Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій” розповідає про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб’юта зі збіднілого 12-го Округу. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з’ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.

Голодні ігри Балада про співочих пташок і змій

Стрічка виходить до українського прокату 16 листопада, у тому числі у форматах IMAX та 4DX.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі