kinowar.com

Голова Disney пообіцяв вирішити проблему страйкуючих акторів

 10.08.2023  Новини

Як пише Deadline, голова компанії Disney Боб Айгер зробив заяву щодо страйків, котрі наразі тривають у спільнотах американських акторів і сценаристів.

«Я дуже сподіваюся, що ми зможемо якнайшвидше вирішити проблеми, що розділяють нас впродовж останніх кількох місяців. І я особисто маю намір працювати над досягненням цього результату. Для цієї компанії немає нічого важливішого за стосунки з творчою спільнотою, до якої належать актори, сценаристи, аніматори, режисери та продюсери. Я глибоко поважаю і вдячний усім, хто відіграє життєво важливу роль у творчому механізмі, який рухає вперед нашу компанію та нашу індустрію в цілому», – сказав Айгер.

Слід зазначити, що раніше голова Disney заявив, що вимоги страйкарів є «нереалістичними». Проте тепер, судячи з усього, великий студійний бос готовий іти на поступки.

Нагадаємо, голлівудські сценаристи почали страйкувати у травні, а в середині липня до них доєдналися актори. Обидві спільноти вимагають підвищення зарплатні і обмеження втручання в їхню роботу штучного інтелекту. На час страйків зупинилося виробництво майже усіх поточних проєктів, тож студії щодня втрачають гроші.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.