kinowar.com

Гурт TVORCHI представив пісню, яка стала однією з саундтреків фільму “Я, “Побєда” і Берлін” за мотивами повісті Кузьми Скрябіна

Топові українські виконавці записали 16 кавер-версій хітів легендарного українського музиканта Кузьми Скрябіна. Усі вони склали унікальний саундтрек художнього фільму «‎‎Я, “Побєда” і Берлін» за мотивами однойменної повісті Андрія Кузьменка. Побачити картину в кінотеатрах можна буде з 14 березня 2024 року.

Гурт TVORCHI

Гурт TVORCHI:

«Нас давно вражала творчість Андрія Кузьменка. Він справжня легенда, унікальний музикант, якого зараз не вистачає.

«Два озера, повні сліз» — пісня, яка переповнює смутком, любов’ю та дуже тендітною пристрастю. Вона, як подорож на тій самій «Побєді», про яку писав Кузьма. Слухаєш пісню, і ніби їдеш з точки А в точку Б, відкриваючи для себе нове. В ній немає класичної структури, тому ця меланхолійна «поїздка» щоразу приносить нові емоції.

Це по-особливому важлива робота для нас. Ми любимо зосереджуватися на емоціях у нашій творчості, тому ми ретранслювали всі почуття, які були в оригіналі у нашій варіації.

Сподіваємось, у нас усе вийшло».

Прослухати пісню можна також тут: orcd.co/dva_ozera_povni_sliz

Фільм “Я, “Побєда” і Берлін” особливий для будь-кого, хто був до нього дотичний на різних етапах – від початку фільмування до прем’єри в кінотеатрах. Творці стрічки мають на меті не лише занурити глядачів в атмосферу років, коли відбулося становлення улюбленця мільйонів українців – Кузьми Скрябіна, а й вкотре наголосити на актуальності та значущості його творчості та донести важливу та щиру історію для глядача.

Важливою місією продакшну також є співробітництво з Фондом імені Кузьми Скрябіна, адже свою частку прибутку в фільмі після національного кінотеатрального прокату й після необхідних відрахувань, продюсери планують передати на потреби фонду для допомоги в захисті держави.

ДОВІДКА:
Оригінальна назва: «Я, «Побєда» і Берлін»
Країна: Україна
Жанр: пригоди, роуд-муві, комедія
Хронометраж: 104 хвилини
Прем’єра в Україні: 14 березня 2024 року
Виробництво: UPHub за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України й компанії Golden Tile
Дистриб’ютор: B&H Film Distribution Company
Продюсери: Олексій Терентьєв, Юрій Артеменко, Ольга Пантелеймонова
Сценаристи: Олексій Комаровський, Ніна Шуліка, Анатолій Крим
Режисер: Ольга Ряшина
Головні ролі: Іван Бліндар, Марія Стопник, Володимир Гева
Оператор-постановник: Дмитро Недря
Художник-постановник: Микола Кіщук
Музичний продюсер: Денис Кривошея

Читайте також:

Найкращі українські фільми 2023 року

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі