kinowar.com

Г’ю Ґрант втрапив у скандал з дискримінацією карликів

 28.07.2023  Новини

Британський актор зіграв умпа-лумпу у майбутньому фентезійному мюзиклі «Вонка». Кастинг Г’ю Ґранта викликав обурення серед артистів-карликів.

Нагадаємо, «Вонка» – приквел казки «Чарлі і шоколадна фабрика», присвячений молодості ексцентричного Віллі Вонки, котрий на той момент ще не побудував свою унікальну фабрику солодощів. Режисером та сценаристом проєкту виступив Пол Кінг, творець серії сімейних фільмів про перуанського ведмедика Паддінгтона. Самого Вонку зобразив Тімоті Шаламе, а роль представника умпа-лумпів (вигаданого письменником Роальдом Далем племені пігмеїв, котрі працюють на Вонку) дісталася Ґрантові.

В інтерв’ю BBC актор-карлик Джордж Коппен, відомий за фентезійною стрічкою «Школа добра і зла», поскаржився, що продюсери «Вонки» позбавили усіх маленьких акторів шансу отримати роботу. За його словами, артистам із карликовістю й без того нелегко у кіноіндустрії, бо абсолютна більшість ролей для них закрита. А тут, коли з’явилася рідкісна можливість саме для актора-карлика отримати роль, продюсери вирішили цю можливість відібрати…

«Вонка» має вийти на екрани у грудні цього року, перед різдвяними святами. Також нагадаємо, що у фільмі 2005 року «Чарлі і шоколадна фабрика» від режисера Тіма Бертона, де Віллі Вонку втілив Джонні Депп, усіх умпа-лумпів зіграв актор-карлик Діп Рой.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.