kinowar.com

HBO анонсував серіал «Лицар семи королівств», ще один приквел «Гри престолів»

 14.04.2023  Новини

Канал оприлюднив анонсуючий тизер майбутнього серіалу під назвою «Лицар семи королівств: Лицар-бурлака», який стане ще одним після «Дому дракона» приквелом «Гри престолів».

«Лицар семи королівств» (в оригіналі «Розповіді Дунка та Егга») – серія новел Джорджа Мартіна із того самого циклу «Пісня льоду й полум’я». Історії пов’язані з пригодами Дунка (сер Дункан Високий, легендарний лицар, згодом лорд-командувач Королівської гвардії) і Егга (згодом короля Ейгона V Таргарієна на прізвисько Неймовірний), які почалися з їх зустрічі за вісімдесят дев’ять років до подій основного циклу і продовжувалися до коронації Ейгона.

«Лицар-бурлака» (або дослівний переклад «Попідтинний лицар») – це перша новела серії, опублікована у 1998 році. За словами письменника, термін означає лицаря, який служить не лордам, а людям, у справу котрих він вірить.

Наразі відомо, що Мартін виступить сценаристом і продюсером. Офіційний синопсис говорить таке: «За сторіччя до подій «Гри престолів» Вестеросом блукали двоє сумнівних героїв: молодий, наївний, але відважний лицар сер Дункан Високий і його мініатюрний зброєносець Егг. Дія відбувається в епоху, коли рід Таргарієнів все ще утримує Залізний трон, а пам’ять про останнього дракона ще жива. Могутні вороги та небезпечні подвиги чекають на цих неймовірних і незрівнянних друзів».

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.