kinowar.com

Хто буде наступним Бондом?

 23.05.2023  Новини, ТОП

Хто може виконати роль агента 007 – Джеймса Бонда – наступним?

Нещодавно ми згадали всіх акторів, які зіграли Джеймса Бонда. Оскільки Денієл Крейґ закінчив кар’єру як агент 007, ми вирішили розібратися, хто може стати наступним (хоча, судячи по інтерв’ю продюсерки франшизи Барбари Брокколі, процес пошуку ще навіть не розпочато – команда тільки обмірковує загальну концепцію нових фільмів про культового агента Mi-6). Нижче тринадцять кандидатур, серед яких є як такі, що широко обговорюються, так і не надто очевидні.

Якщо проаналізувати, кого зазвичай обирають на роль Бонда, можна виділити такі основні риси:

– хороший, можливо, навіть дуже відомий актор, але не топ-зірка (тобто, Леонардо Ді Капріо або Бред Пітт – не варіант)

– спортивна чоловіча фігура, але не бодібілдер у чистому вигляді (хоча Крейґ був вже дуже близьким саме до такої характеристики)

– аристократичність (хоча Крейґ успішно зламав цей тренд, що більш ніж логічно у кіно про сучасний світ)

– здорове почуття гумору, самоіронія

– і останнє – щось незрозуміле та невловиме. Харизма, ікс-фактор, називайте це як хочете – те, що робить Бонда Бондом.

Хто поєднує в собі всі ці характеристики?

Читайте також:

Всі актори, які зіграли Джеймса Бонда

Почнемо з почесної згадки.

Ідріс Ельба

Він був би ідеальним Бондом, але його час минув. Ще п’ять років тому у цю гру можна було б вплутуватися, але зараз Ідрісу вже більше 50. Якщо робити навіть доволі короткий цикл у 7-8 років та 3-4 фільми – це означає, що у фіналі циклу актору буде майже 60. При всій повазі до його чудової форми, здається, це буде виглядати вже не надто органічно (хоча, звісно, немає нічого неможливого – подивіться на Тома Круза в його 60 в другому “Топ Гані” та сьомій “Місія нездійсненна”).

Тепер розглянемо реальні варіанти (або хоча б схожі на реальні).

Генрі Кавілл

хто стане наступним агентом 007 після Крейга

Цей актор уже міг стати Бондом, але тоді обрали Крейґа – серед іншого, тому, що Кавілл був дуже молодим. Кавіл подорослішав і зміцнів, набрався досвіду. За зовнішніми ознаками він цілком підходить (тільки харизми, мабуть, не вистачає). Але ми б не ставили саме на Генрі, адже у його портфоліо забагато франшиз. Він вже залишає “Відьмака” і, судячи з усього, більше не буде Суперменом, але тепер у нього попереду “Горець”, новий всесвіт (якщо все складеться найкращим чином) за грою Warhammer і при цьому потенційно сиквели “Еноли Холмс”.

Підсумок: непоганий, але малоймовірний варіант

 

Майкл Фассбендер

хто стане наступним агентом 007 після Крейга

В акторській майстерності, харизмі, чоловічій привабливості та вмінні вписатися у будь-який образ сумнівів немає. Перешкоди дві: може Фассбендер і не топ-зірка, але вже надто впізнаваний, у тому числі й за знаковими ролями на кшталт Магнето з “Людей Ікс” та андроїда Девіда з “Чужого”. Бонду краще бути “чистим” по сприйняттю. І друге – дуже вже цінний у Фассбендера акторський талант (дві номінації на Оскар зайве тому підтвердження), не захоче він витрачати кілька років на нехай і культову, але все ж таки досить просту для драматичного актора франшизу. Та й нам самим хотілося б частіше бачити його у фільмах на кшталт “Макбет” чи “Сором”, ніж у шпигунських бойовиках, хай і настільки потужного рівня.

Підсумок: непоганий, але малоймовірний варіант

 

Том Гіддлстон

хто стане наступним агентом 007 після Крейга

Шарму, аристократичності, іронії, таланту британцю не позичати. З “чимось, що робить Бонда Бондом”, у нього теж проблем не буде. Але суто зовнішній типаж у нього не бондівський. Він Локі, він вампір, що втікає від зайвої уваги світу, він письменник, що хоче повернутись у минулу епоху, тобто він хитрий та не прямолінійний. Навіть якщо подивитись на його шпигунський образ у “Нічному адміністраторі”, то це все одно не Бонд, це кріт, що мімікрує під складні обставини, щоб вижити самому і зберегти життя дорогих йому людей. Якщо його все ж таки оберуть для ролі 007, це буде найбільш інтровертний та загадковий агент Mi-6 в історії.

Підсумок: непоганий, але малоймовірний варіант

Читайте також: Найкращі ролі Тома Гіддлстона

 

Емілі Блант

хто стане наступним агентом 007 після Крейга

Перейдемо до ідеї фемінізації бондіани. Це не так неможливо як здається. Якщо говорити про свіжу кров у франшизі, то 007-жінка варіант, який сам напрошується.

І хто більше підходить для такого образу, ніж Емілі Блант? Якщо згадати її ролі в “Сікаріо” і “На межі майбутнього”, то можна переконатися, що вона може цілком органічно продовжити лінію, започатковану Крейґом.

Втім, продюсерка франшизи, Барбара Брокколі, відкритим текстом каже, що Бонд може бути будь-якого кольору, але він чоловік. І вона додає, що для жінок потрібно створювати власні цікаві образи, а не просто перекладати чоловічі (з чим ми погоджуємось). Але разом з тим подібні заяви Барбари можуть бути просто грою з публікою та її очікуваннями. Тому повністю виключати жінок зі списку не будемо.

Підсумок: чудовий, але малоймовірний варіант

 

Шарліз Терон

хто стане наступним агентом 007 після Крейга

А якщо так, то можна згадати і ще одну жінку, яка точно впорається з таким завданням. Переконливо зігравши жінку доріг у «Шаленому Максі», а потім і «Атомну блондинку», Шарліз стала одним із уособлень все більшої ролі жінки в сучасному кіно. Тож і підкорити нову вершину для актриси було б цікаво – а для глядачів і казати нічого.

Підсумок: чудовий, але малоймовірний варіант

 

Дженніфер Лоренс

хто стане наступним агентом 007 після Крейга

Все сказане вище про Блант та Терон можна застосувати і до Дженніфер Лоренс. Досвід шпигунських ролей також присутній (так, “Червоний горобець” – кіно жахливе, але ж до акторки немає жодних претензій, її гра, як завжди, переконлива та органічна). При цьому у неї є перевага перед колежанками, згаданими вище, в розрізі довгограючої франшизи: вона молодша за обох. Блант та Терон вже за сорок, а Дженніфер всього лише трохи за тридцять. Це означає, що попереду у неї є часу на декаду (а то і більше) фільмів про 007 – звісно, якщо таке рішення буде прийнято.

Підсумок: чудовий, але малоймовірний варіант

 

Том Гарді

хто стане наступним агентом 007 після Крейга

Але повернемось до чоловіків. Це був би вражаючий, харизматичний, переконливий і брутальний Бонд. Є лише одна проблема – його зріст. У кіно, ясна річ, можливо все. Але водночас починати з цієї проблеми теж не зовсім логічно. Що, мабуть, і на краще – у Тома Гарді попереду і так багато цікавих ролей.

Підсумок: непоганий, але малоймовірний варіант

 

Аарон Тейлор-Джонсон

хто стане наступним агентом 007 після Крейга

Не будемо робити вигляд, що ми винайшли велосипед: цього актора останнім часом оцінюють як найімовірнішу кандидатуру на роль Бонда. У нього дійсно є все: харизма, “щось”, зовнішність, привабливість, чудова форма, самоіронія та талант. Навіть у суто розважальному “Швидкісному поїзді” він зміг вичавити з персонажу і драматичний, і комедійний (а інколи навіть трагедійний) потенціал – а саме це і потрібно робити в рамках бондіани, де драматичне і комічне постійно знаходяться поруч. До того ж, Аарону лише трохи за тридцять, а отже часу на повний цикл точно вистачає.

Підсумок: так, здається, це саме він

 

Реге-Жан Пейдж

хто стане наступним агентом 007 після Крейга

Це як Ідріс Ельба, тільки молодший. Ідеально. Красивий, чарівний, стильний, витончений, атлетичний, харизматичний та ефектний – чи є взагалі питання, чи може він стати наступним 007? Мабуть, єдине, що може завадити – бажання продовжувати більш сувору і реалістичну лінію франшизи. І у такому випадку Реге-Жан аж занадто солодкий для цинічного брутального агента, який постійно повинен жертвувати всім заради сумнівних матерій.

Підсумок: це дуже ймовірно, хоча ми все ж в це не віримо

 

Річард Медден

хто стане наступним агентом 007 після Крейга

Цей Бонд виглядає не видатний і доволі прямолінійний, але у цьому і його перевага. У Меддена поки що немає зіркового статусу (нехай за плечима і “Гра престолів”, і “Вічні”, і “1917”, і “Рокетмен”, і серіал “Тілоохоронець”), з нього можна ліпити будь-що. Глядач нарешті має шанс побачити 007, а не зірку в ролі 007. І це може спрацювати.

Підсумок: непоганий варіант

 

Остін Батлер

хто стане наступним агентом 007 після Крейга

Нетиповий кандидат, але точно той випадок, коли актор може вирішити будь-яке поставлене перед ним завдання. Якщо вам здається, що за типажем він не дуже схожий на Бонда, то просто згадайте, що він не надто схожий і на Елвіса Преслі, але наскільки серйозно він занурився у його образ. Талант і молодість – дві основних переваги Батлера, і було б дуже цікаво подивитись саме на таку опцію культового спецагента.

Підсумок: дуже непоганий варіант

 

Чарлі Ганнем

хто стане наступним агентом 007 після Крейга

Ганнем – не тільки неймовірно привабливий чоловік, а й володар того самого “чогось”, що так важливо для великих ролей. Навіть на ролі другого плану в “Джентльменах” Гая Річі він спромігся створити образ настільки яскравий, що Макконахі довелося посунутись. Тому з таким культовим персонажем як Бонд у Чарлі з’явились би майже безмежні можливості.

Підсумок: дуже непоганий варіант

 

Люк Еванс

хто стане наступним агентом 007 після Крейга

Люк Еванс став би втіленням образу Джеймса Бонда категорії Пірса Броснана – красивий, стильний, впевнений в собі і спокійний. Навряд чи від його виконання варто буде чекати якихось проривів, але для любителів олдскульного 007 це було б майже ідеальною опцією.

Підсумок: дуже непоганий варіант

Якщо стаття вам сподобалась, підтримайте нас донатом

Читайте також:

Всі актори, які зіграли Джеймса Бонда

Найкращі фільми про шпигунів

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі