kinowar.com

Ідріс Ельба не хоче грати Бонда через расизм

 29.06.2023  Новини

Актор зізнався, що деякі коментарі інтернет-користувачів на його адресу з приводу можливого призначення на роль агента 007 вкрай неприємно шокували, пише журнал Variety, цитуючи інтерв’ю для подкасту SmartLess.

Нагадаємо, вже кілька років поспіль мережею ходять чутки щодо актора, котрий (або котра) замінить Денієла Крейґа в образі Джеймса Бонда. Зірка серіалу «Лютер» Ідріс Ельба довго вважався найвірогіднішим і найхаризматичнішим кандидатом.

Та актор каже, що далеко не всім сподобалася така потенційна новина. «Це був величезний комплімент для мене, оскільки фани по всьому світу (за виключенням деяких місць, про які говорити не будемо) дійсно раділи можливості, що саме я можу стати наступним 007. Але ті, кому ідея не сподобалася, зробили обговорення настільки огидним і абсурдним, що я був приголомшений», – прокоментував Ельба.

Актор додав, що через расизм дуже стомився від дискусії навколо цієї теми і навіть не хоче до неї повертатися. Також у цьому році Ідріс Ельба перестав називати себе темношкірим актором через те, що «люди одержимі расою».

Також нагадаємо, що кілька місяців тому з’явилася новина, що продюсери бондіани нібито шукають більш молодого актора (до 30 років) на роль нового Бонда.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.