В цьому році окремий показ «Клубу італійської кінокласики» буде присвячено роковинам події, яка змінила світову історію назавжди
До Дня пам’яті жертв Голокосту 27 січня о 19:35 у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться спеціальний показ фільму «Де б ти не був» з Шоном Пенном у головній ролі.
Захід пройде за підтримки Посольства Італійської Республіки в Києві та Італійського інституту культури в Україні, організатор -Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість», медіапартнер – 1+1 media.
Фільм буде демонструватись англійською мовою з українськими субтитрами.
Жанр: комедія, пригоди, драма
Режисер: Паоло Соррентіно
У ролях: Шон Пенн, Олвен Фоері, Джонні Ворд, Френсіс Макдорманд, Саймон Делейні
Виробництво: Італія, Франція, Ірландія, 2011
Тривалість: 118’
Вікове обмеження: 16+
Головний герой фільму, Шаєнн – у минулому відомий, а тепер старіючий і інфантильний рок-музикант. Він пішов зі сцени після того, як двоє підлітків покінчили життя самогубством, наслухавшись похмурої музики Cheyenne and the Fellows. Уже 20 років колишній музикант живе в Дубліні зі своєю дружиною Джейн, заробляючи на життя ставками на біржі.
Незважаючи на це, він продовжує носити готик-рок-одяг, наносити на обличчя макіяж, фарбувати очі та губи. Усамітнення Шаєнна несподівано перериває дзвінок кузена Річарда, який повідомляє, що батько рокера, з яким той не спілкувався вже 30 років, лежить на смертному одрі. Шаєнн приїжджає до Нью-Йорка, але встигає тільки до похорону.
Ознайомившись зі щоденниками батька, він дізнається про його юність, проведену в Освенцимі, і про нацистського злочинця Алоїса Ланге, який катував батька. Герой вирішує помститися нацисту і вирушає на його пошуки.
Нагороди:
- Каннський МКФ 2011: приз екуменічного журі за режисерську роботу Паоло Соррентіно
- Премія «Давид ді Донателло» 2012 за найкращій сценарій, операторську роботу, музику та пісню
Квитки можна придбати онлайн на сайті кінотеатру або за посиланням:
zhovten-kino.kyiv.ua/movie/356287
Довідка: 27 січня як Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту проголошено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН. Україна приєдналася до відзначення цієї дати у 2012 році.
Саме 27 січня 1945 року війська Першого Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау, розташованого поруч з польським містом Освенцім. За деякими даними, тут загинуло понад 1.5 млн в’язнів, більшість з них – євреї, точна кількість жертв не встановлена.
Читайте також:
Цікаві факти про фільм “Список Шиндлера”
Підтримайте Україну:
- фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
- фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
- Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
- дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt
Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:
- facebook — facebook.com/goodkino
- YouTube — youtube.com/c/kinowar
- Instagram — instagram.com/kinowar.com.ua
- twitter — twitter.com/kinowar_com
- Telegram — t.me/kinowarcom