kinowar.com

Крашанка: вийшов тизер комедії зі Станіславом Бокланом та Олесею Жураківською

 13.02.2024  Новини

Комедія, заряджена на перемогу, поспішає на великі екрани. Стрічка, яка візуалізує бажання кожного українця – запуск ракети на москву – стартує в кінопрокаті напередодні Великодніх свят. Не пропустіть – 25 квітня у кіно.

Крашанка комедія зі Станіславом Бокланом та Олесею Жураківською

Напередодні Великодня Андрій Іванович Забіяка (Станіслав Боклан) збирається відправити ракету на москву. Для цього він ремонтує пульт управління ракетної установки під таємничою назвою “Потяг номер нуль”, який в радянські часи слугував рухомою платформою для запуску ядерних ракетних боєголовок. Несподіваний приїзд доньок, сина та онука псує всі плани. Задум, який виношувався кілька місяців, під загрозою зриву. А Андрія Іванович опиняється під суворим наглядом – онук бере відповідальність за Забіяку старшого у свої руки і пильнує кожен крок винахідника. Чи вдасться дідові відкупитися “гостинцями від зайчика” та врешті довести справу до логічного завершення?

Головні ролі у стрічці зіграли актори Станіслав Боклан, Олеся Жураківська, Даша Легейда, Володимир Гладкий, Артур Логай та Михайло Пулянський.

Цікаво, що сценаристів стрічки надихнув справжній історичний факт: за часів СРСР дійсно існував так званий “Потяг номер нуль” або “потяг-привид” – бойовий залізничний ракетний поїзд (ядерний поїзд). Його збирали і в Україні – на Південному машинобудівному заводі ім. Макарова, ці поїзди курсували по залізничних коліях навіть під час Перебудови. Тож на фоні погроз росії про нанесення ядерного удару почали зʼявлятися думки: “а що, якщо після роззброєння 1989 року частина конструкції збереглася і ми б могли дати відсіч ворогу?”. Так зʼявився персонаж Івана Андрійовича Забіяки, який знає, де знаходиться установка, що допоможе йому запустити ракету на москву. Тож герой шукатиме будь-які шляхи для втілення свого задуму, попри перешкоди й родинні перипетії. 

Крашанка комедія зі Станіславом Бокланом та Олесею Жураківською

У ролі Івана Забіяки автори та продюсери картини безальтернативно вбачали народного артиста України Станіслава Боклана, а в ролі його старшої доньки – заслужену артистку України Олесю Жураківську,  під них і писали сценарій та формували мотивацію героїв. Для акторів такої величини було важливо, аби історія вирізнялася не лише оригінальністю, а й відповідала віянню часу, у якому живуть українці. Авторам вдалося вирішити задачу із зірочкою – тож побачимо улюблених зірок на великому екрані.

Зустрічайте сімейну комедію, яка зробить ворогам гаряче – у кіно з 25 квітня 2024 року.

Крашанка комедія зі Станіславом Бокланом та Олесею Жураківською

Виробництвом стрічки займалися Мамас Продакшн, також проєкт підтримали найбільші українські медіагрупи – FILM.UA та StarLightMedia. Ця синергія забезпечить широку промо-підтримку кінотеатрального релізу на телебаченні, в діджитал-просторі, в засобах масової інформації, а також на рекламних носіях.

Кінотеатральну дистрибуцію та промо здійснюватимуть FIM.UA Distribution, у портфелі якої національні та східноєвропейські фільми різного жанру: від авторських стрічок до національних блокбастерів, та Кіноманія.

Крашанка комедія зі Станіславом Бокланом та Олесею Жураківською

ДОВІДКА
Назва: Крашанка
Жанр: сімейна комедія
Виробництво: Мамас Продакшн у співпраці з FILM.UA Group та Star Light Media
Автори сценарію: Юрій Микуленко, Дмитро Григоренко
Режисер: Тарас Дудар
Оператор: Сергій Крутько
Художник: Тарас Кузуб
Продюсери: Алла Липовецька та Марина Квасова

У ролях: Станіслав Боклан, Олеся Жураківська, Даша Легейда, Володимир Гладкий, Михайло Пулянський, а також Артур Логай, Людмила Загорська, Евген Сенчуков, Ігор Портянко, Наталя Кобизька

Крашанка комедія зі Станіславом Бокланом та Олесею Жураківською
Синопсис
Родина Забіяк, яка не бачилася багато років, незважаючи на війну, збирається на Великдень в батьківському будинку. Дві сестри та брат шукають затишку, але знаходять батька, який досить дивно поводиться: будує ракету, щоб вдарити по Москві та завершити війну.  Чи зможуть вони впоратися з його безглуздим планом і своїми власними протиріччями?

Читайте також:

Найкращі українські фільми 2023 року

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі