kinowar.com

Манкімен: український тизер напруженого екшену від творців хітів “Пастка” та “Джон Уік”

Стрічка вийде в усіх кінотеатрах країни вже 18 квітня.

Фільм став дебютом у режисурі для номінанта на премію “Оскар” Дева Пателя. Продюсерами стрічки виступив один з найбільш успішних голлівудських продюсерів та режисерів Джордан Піл (“Пастка”, “Ми” та “Ноу”) та команда студії Thunder Road Безіла Іванека, яка стоїть за виробництвом таких франшиз як “Джон Уік” та “Сікаріо”.

В США та багатьох країнах світу новий екшн-фільм випускає студія Universal, з якою у Джордана Піла підписана ексклюзивна угода після виходу “оскароносної” “Пастки”.

Коли світ поглинає вбивча корупція, безкарна поліція та продажні політики, одна маленька іскра здатна спалити всіх. Загадковий герой, який заробляє на життя підставними боями без правил, має єдину мету – помститися вбивцям матері. Для цього він одягає маску Ханумана, мавпоподібного божества, який є символом страху та покарання для злочинців. Він стає Манкіменом, він усюди і він прийде за кожною продажною душею, яка стоїть між ним та справедливістю.

Сценарій фільму заснований на однойменній розповіді актора та режисера Дева Пателя, яка була адаптована для великого екрану прославленим британським сценаристом Джоном Коллі (“Володар Морів: На краю світу”).

Манкімен 2024

Головну роль у своєму фільмі Дев Патель виконав особисто, пройшовши той самий курс тренувань, що й Кіану Рівз при підготовці до “Джона Уіка”. Британський актор індійського походження отримав міжнародне визнання завдяки таким хітам як “Мільйонер з нетрів”, “Лев”, “Готель Мумбаї”, “Легенда про Зеленого лицаря”, “Робот на ім’я Чаппі” та іншим. Одну з провідних ролей у майбутньому блокбастері також грає Шарлто Коплі, який широко відомий за такими хітами, як “Район №9”, “Чаклунка”, “Елізіум”, “Робот на ім’я Чаппі”, “Команда А”.

Манкімен 2024

Безкомпромісний екшн “Манкімен”  виходить у широкий прокат по всій Україні вже 18 квітня. 

Манкімен

МАНКІМЕН (MONKEY MAN)

Дата старту: 18 квітня 2024 року

Формат: 2D

Країна: США

Хронометраж: TBD

Жанр: бойовик, трилер

Режисер: Дев Патель

У ролях:

Дев Патель – Мільйонер з нетрів, Лев, Готель Мумбаї, Легенда про Зеленого лицаря, Робот на ім’я Чаппі, Володар стихій

Шарлто Коплі – Дев’ятий округ, Чаклунка, Олдбой Робот на ім’я Чаппі, Марсіянин, Пам’ять, Інтерстеллар, Час Армагедону

Манкімен 2024

Головний герой з кримінальним минулим намагається пристосуватись до життя після в’язниці. Заробляючи на існування боями без правил, де він має піддаватись більш популярним бійцям, чоловік розуміє, що світ прогнив через корпоративну жадібність та розмивання духовних цінностей. Будучи жертвою безкарності влади та поліції, він одягає маску Ханумана – мавпоподібного божества, яке є символом страху та покарання для злочинців. Він оголошує війну корупції та її лідерам, які колись вбили його матір.

Адаптовано в україномовній версії для осіб з порушенням зору та осіб з порушенням слуху.

Манкімен

Читайте також:

Найкращі бойовики 21 століття

Найкращі трилери всіх часів

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі