kinowar.com

Marvel хоче воскресити Залізну людину і Чорну вдову

 03.11.2023  Новини

Журнал Variety пише, що марвелівський кіновсесвіт переживає кризу, і студія, розуміючи це, замислюється над тим, аби повернути на екрани Роберта Дауні-молодшого в ролі Тоні Старка і Скарлетт Йоганссон в образі Наташі Романової.

Нагадаємо, що обидва персонажі загинули у фільмі «Месники: Завершення». Наташа віддала життя в обмін на камінь душі, а Тоні помер у фіналі, здолавши Таноса (був навіть його похорон). Та тепер, якщо вірити інсайдерам, студійне керівництво всерйоз задумується над пошуком способу оживити загиблих героїв.

Останні невдачі спричинили у кіновсесвіті кризу, і, щоб її подолати, продюсери хочуть возз’єднати старий склад «Месників». Щоправда, зовсім незрозуміло, яким чином вони мають намір це зробити. І невідомо, чи погодяться повернутися Дауні та Йоганссон, котрі вже заявили, що назавжди розпрощалися із Залізною людиною і Чорною вдовою.

Наразі у виробництві перебувають одразу два продовження франшизи «Месники». Це проєкти «Месники: Династія Канга» і «Месники: Таємні війни». Проте є велика ймовірність, що лиходія Канга у виконанні Джонатана Мейджорса доведеться на деякий час (а може й назавжди) відкласти в сторону, оскільки на Мейджорса завели судову справу через домагання і фізичне насилля. Замість Канга новим великим антагоністом після Таноса може стати Доктор Дум.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.