kinowar.com

Меріл Стріп повернеться у сиквелі «Диявол носить Прада»

 10.07.2024  Новини

Журнал Variety пише, що студія Disney розробляє сиквел фешн-комедії «Диявол носить Прада». У продовженні Меріл Стріп знову зобразить стерво-редакторку фешн-журналу Міранду Прістлі.

Сценарій підготує авторка першого фільму Алін Брош МакКенна. За сюжетом Міранда Прістлі переживатиме закінчення кар’єри і кризу традиційного журнального бізнесу. Аби реанімувати свій журнал «Подіум», вона попросить допомоги в Емілі (Емілі Блант), яка колись була її секретаркою, а тепер займає високу посаду в мережі люксових брендів.

Так, Блант теж повернеться до своєї ролі. А от про повернення Енн Гетевей, яка грала головну героїню в оригінальній картині, поки не йдеться (що й недивно, адже її персонажка звільнилася і покинула фешн-індустрію). Втім, акторка може виконати камео і наразі, якщо вірити інсайдерській інформації, обговорює таку можливість.

Перший фільм, нагадаємо, вийшов на екрани у 2006 році і зібрав 326 мільйонів доларів у світовому прокаті. Меріл Стріп за образ тиранічної редакторки, натхненний постаттю редакторки Vogue Анни Вінтур, отримала номінацію на «Оскар».

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.