kinowar.com

Найкращі мотиваційні фільми про спорт та жагу до перемоги

 25.08.2022  Новини

Кожен спортсмен протягом своєї спортивної кар’єри мріє завоювати той чи інший титул, виграти змагання та стати справжньою зіркою. Проте, успіху досягають лише одиниці. Комусь не вистачає сили волі, комусь мотивації або впевненості у власних силах. Наша добірка фільмів про спорт змусить вас по-іншому поглянути на спортивний світ та зрозуміти ціну кожної нагороди.

Кращі мотиваційні фільми про спорт та жагу до перемоги

Найкращі фільми про баскетбол та теніс

Кожен вид спорту має своїх переможців та переможених. Спорт наче азартна гра, в якій немає місця болю та жалю, сльозам та розчаруванню. Грати в ліцензовані ігрові автомати, які пропонує офіційний сайт онлайн казино Ельслотс можуть лише справжні чоловіки. Саме такі чоловіки досягають успіху у спорті і саме про них наша добірка.

 1. “Білі люди не вміють стрибати” (США, 1992 рік). Найкраща стрічка про вуличний баскетбол, яка розповідає про дружбу та зраду, гроші та банкрутство. Головний герой фільму користуючись довірою темношкірих баскетболістів вирішує заробляти на них гроші. Так триває доти, поки він сам не стає жертвою шахраїв.
 2. “Космічний джем” (США, 1996 рік). Легендарний американський пригодницький фільм з не менш легендарним Майклом Джорданом в головній ролі. Разом з героями улюблених мультфільмів баскетболіст створює команду для вирішального поєдинку проти прибульців, які намагаються захопити людство та всю планету.
 3. “Його гра” (США, 1998 рік). Головний герой фільму, якого засудили до 15 років ув’язнення за вбивство власної дружини повинен вмовити свого сина вступити у потрібний ВУЗ. Проте, син відмовляється навіть слухати батька, адже, він вже до безтями закоханий у баскетбол.
 4. “Вімблдон” (США, Великобританія, 2004 рік). Після завершення спортивної кар’єри відомий тенісист вирішує знайти собі молоде дарування, яке завдяки йому стане зіркою. Все б нічого, але між тренером та ученицею під час тренувань загоряється іскра, яку намагається погасити батько дівчини.
 5.  “Битва статей” (США, 2017 рік). Стрічка розповідає про легендарний поєдинок між тенісистом Роббі Рігсом та Біллі Джин Кінг, котра своєю наполегливістю змогла довести всьому тенісному світу, що стать для спорту не має значення.

Легендарні фільми про футбол та бокс

Легендарні фільми про футбол та бокс

 • “Костолом” (США, 2001 рік). Головним героєм у стрічці виступає колишній футболіст, який сів за грати через свій імпульсивний характер. У в’язниці він стає капітаном футбольної команди, яка повинна зіграти проти команди охоронців. Що з цього вийшло дивіться у фільмі.
 • “Гол” (США, 2005 рік). Історія сходження на вершину слави юнака із бідної родини, який став справжньою зіркою футболу. На шляху до слави хлопець стикається з багатьма труднощами та перешкодами, але бажання стати кращим не дозволяє йому опускати руки та здаватися.
 • “Юнайтед. Мюнхенська трагедія”. Історичний фільм, який заснований на реальних подіях. Стрічка розповідає про авіакатастрофу у аеропорті Мюнхена, в якій загинули майже всі гравці футбольного клубу “Манчестер Юнайтед”. Катастрофа трапилась у 1958 році.
 • “Алі” (США, 2011 рік). Біографічна стрічка, яка розповідає про життя та зірковий шлях легендарного Мухамеда Алі. Головну роль у фільмі зіграв Вілл Сміт. За неї актор був номінований на найпрестижнішу кінопремію “Оскар”.
 • “Крихітка на мільйон” (США, 2004 рік). Молода та талановита Меггі мріє професійно займатися боксом. Проте, тренер відмовляється з нею працювати стверджуючи, що він не тренує дівчат. В результаті Меггі вдається завоювати його прихильність та довіру, але її слава не проходить безслідно.
 • “Роккі” (США, 1976 рік). І на закінчення – легендарна стрічка про просто хлопця, який обожнював бокс та мріяв стати відомим. Головну роль у фільмі блискуче зіграв Сильвестр Сталлоне. 

Коментарі

Коментарі закрито.