kinowar.com

Netflix стрімко втрачає передплатників

 21.07.2022  Новини

Стрімінговий гігант втрачає позиції. Аудиторія сервісу продовжує зменшуватися. За другий квартал 2022 року (з квітня по червень) Netflix втратив один мільйон передплатників, які відмовилися від його послуг і відписалися від передплати, повідомляє The Verge.

Наразі кількість підписників Netflix складає 220,67 мільйона чоловік. Проте якщо кожного кварталу платформа втрачатиме по мільйону передплатників, за кілька років ця цифра суттєво впаде.

Тим часом сервіс повідомив, що підписав рекламне партнерство з компанією Microsoft. Цей союз, можливо, покращить фінансове становище провайдера, проте навряд чи поверне підписників.

Трохи раніше Netflix поділився хорошою новиною. Четвертий сезон підліткового фантастичного шоу «Дивні дива» встановив новий рекорд (останні серії сезону викликали такий ажіотаж, що сервіс навіть зламався і не працював кілька хвилин). З кінця травня він набрав 1,3 мільярда годин переглядів і став найпопулярнішим англомовним проєктом Netflix, поступившись лише південнокорейському серіалу «Гра в кальмара».

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.