kinowar.com

4 найкращих фільми Маргарет Квеллі

Топ фільмів з Маргарет Квеллі

Маргарет Квеллі – юна американська акторка. Її професійна кар’єра могла скластися як завгодно, але здебільшого вона з дитинства була зумовлена кар’єрою її матері, чудової акторки Енді Макдавелл, яку ви можете пам’ятати за фільмами “День бабака”, “Чотири весілля та одні похорони”, “Вогні святого Ельма”, “Гудзонський яструб”, “Секс, брехня і відео” та багатьма іншими. Чи було Маргарет легше потрапити у Голлівуд? Мабуть, що так.

Але чи було їй просто залишитись в першому дивізіоні? Точно ні. Жорстка індустрія продовжує надавати акторці шанси тільки у тому випадку, коли глядач каже “я хочу бачити її і надалі”. Здається, з цим у Маргарет все добре, а тому згадаємо її найбільші здобутки на даний момент. Якщо ви знайдете щось цікаве для перегляду, підтримайте, будь ласка, нашу редакцію (є також монобанка, якщо це зручніше).

Покоївка (Maid) 2021

мінісеріал, IMDb 8.3
Режисерка Моллі Сміт Метцлер
У головних ролях Марґарет Квеллі, Нік Робінсон, Аніка Ноні Роуз, Трейсі Вілар, Біллі Берк, Енді Макдавелл

Покоївка (Maid) 2021 серіал

Той випадок, коли від виконавиці головної ролі залежить успіх проєкту. У мінісеріалі Netflix Квеллі грає одиноку мати, якій доводиться піклуватися про свою дочку самотужки. Стандартна і банальна історія? Та звісно, що так. Але саме тому це набагато ближче до реального життя, ніж 99% ромкомів Голлівуду. Героїня Маргарет працює покоївкою, а отже отримує мінімальні гроші, але виконує важку роботу щодня, щоб забезпечити своїй доньці виживання. Максимальна повага команді сценаристів (серед яких і режисерка Моллі Сміт Метцлер) за натхненне опрацювання важкої теми без моралізаторства і таким чином, щоб це було цікаво дивитися.

Покоївка (Maid) 2021 серіал

Із плюсів серіалу також можливість для акторки попрацювати разом зі своєю матір’ю Енді Макдавелл.

 

Одного разу… в Голлівуді (Once Upon a Time in… Hollywood) 2019

фільм, IMDb 7.6
Режисер Квентін Тарантіно
У головних ролях Леонардо Ді Капріо, Бред Пітт, Марґо Роббі, Аль Пачіно, Брюс Дерн, Деміен Льюїс, Люк Перрі, Маргарет Квеллі

Одного разу... в Голлівуді (Once Upon a Time in... Hollywood) 2019

Зовсім невелика роль у фільмі Тарантіно, де на центральному плані сяють Леонардо Ді Капріо і Бред Пітт. Але її неможливо не відзначити. По-перше, це фільм Тарантіно – як можна пропустити його, коли згадуєш про топ-фільми артистки? А по-друге, у Квентіна не буває маленьких ролей, чи навіть епізодів – все має значення, все допомагає будувати характери та мотивацію.

Одного разу... в Голлівуді (Once Upon a Time in... Hollywood) 2019

Нарешті, одним з головних чинників вибору саме цієї роботи є те, що незважаючи на невеликий час не екрані, акторка запам’яталася не тільки критикам, але й глядачам. І це було однією з передумов, за допомогою яких Маргарет продовжила отримувати головні ролі (у тому числі і у великих проєктах серйозних режисерів).

 

Бідолашні створіння (Poor Things) 2023

фільм, IMDb 7.9
Режисер Йоргос Лантімос
У головних ролях Емма Стоун, Віллем Дефо, Рамі Юссеф, Марк Раффало, Крістофер Ебботт, Маргарет Квеллі, Ганна Шигулла, Деміен Боннар, Том Стоуртон, Кармінью

Бідолашні створіння (Poor Things) 2023

Майже те саме можна сказати і про цей фільм. Так, у Маргарет тут дуже невелика, майже епізодична роль (до того ж, без діалогів), але картина Йоргоса Лантімоса наробила стільки галасу у 2023 році (Канни, Оскар і майже всі інші головні кінопремії), що виключити її зі списку найкращого було б відвертим злочином.

Бідолашні створіння (Poor Things) 2023

Віллем Дефо грає певним чином доктора Франкенштейна, який збирає нові людські постаті із живого (чи мертвого) матеріалу. А далі вони живуть і еволюціонують без впливу свого творця, керуючись інстинктами та бажаннями. У Емми Стоун здебільшого це були інстинкти сексуального самовизначення та сприйняття себе. Якби фільм тривав чотири години, то мабуть, ми б побачили схожий розвиток і у персонажа Квеллі.

Читайте також: Всі фільми Йоргоса Лантімоса, ранжовані від найгіршого до найкращого

 

Лялі їдуть далі (Drive-Away Dolls) 2024

фільм, IMDb 5.5
Режисер Ітан Коен
У головних ролях Маргарет Квеллі, Джеральдін Вісванатан, Біані Фельдштейн, Педро Паскаль, Колман Домінго, Білл Кемп, Метт Деймон

Лялі їдуть далі (Drive-Away Dolls) 2024

Фільм, де у Маргарет беззаперечна головна роль. Ітан Коен знову створив фільм без участі свого брата Джоела, Дві подруги намагаються розпочати нове життя, вирушаючи у подорож (так, є певні асоціації зі стрічкою Рідлі Скотта “Тельма і Луїза”). До того ж, на їх шляху зустрічаються недолугі злочинці (а коли вони були іншими в фільмах братів), а тому все точно йде не за планом.

Лялі їдуть далі (Drive-Away Dolls) 2024

Втім, крім відсилань до Скотта, тут точно є візуальні відсилання до вже згадуваного вище Тарантіно (навіть на двох кадрах у статті ми можемо їх побачити, чи не так?).

Читайте також:

Найкращі ролі Дженніфер Джейсон Лі

Найкращі ролі Емми Стоун

Найкращі ролі Крістен Стюарт

Найкращі ролі Джессіки Честейн

Найкращі ролі Мії Гот

Найкращі ролі Кері Малліган

Найкращі ролі Гелен Міррен

Найкращі ролі Меріл Стріп

Найкращі ролі Кейт Бланшетт

Найкращі ролі Леа Сейду

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі