kinowar.com

Нова «Планета мавп» очолила світовий прокат

 13.05.2024  Новини

Науково-фантастична пригодницька стрічка «Королівство планети мавп» заробила за перші вихідні 129 мільйонів доларів і очолила світовий бокс-офіс, повідомляє Variety.

Варто зазначити, що бюджет фільму склав 160 мільйонів доларів, тож щоб окупитися, треба зібрати щонайменше 300 млн. Втім, для старту 129 мільйонів (56,5 млн в Америці та 72,5 млн на решті територій) виглядають непогано, і швидше за все «Королівство» стане початком нової трилогії про розумних мавп, які замінили людей на планеті Земля (попередня трилогія «Повстання планети мавп», «Світанок планети мавп» і «Війна за планету мавп» сумарно заробила більше ніж 1,6 мільярда доларів).

Нагадаємо, що франшиза заснована на романі П’єра Буля «Планета мавп» і веде початок від культової екранізації 1968 року. Дія «Королівства» розгортається через кілька століть після подій «Війни за планету мавп». Дехто вже забув лідера революції шимпанзе Цезаря, а дехто перекрутив і спотворив його ідеї. Люди остаточно деградували, але залишки тих, хто не втратив розум, намагаються протистояти царюванню мавп.

Критики позитивно оцінили продовження-перезапуск. На Rotten Tomatoes рейтинг «Королівства планети мавп» склав 81%.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.