kinowar.com

Нові «Голодні ігри» очолили світовий прокат

 21.11.2023  Новини

Як повідомляє Variety, лідером світового бокс-офісу за результатами вихідних 17-19 листопада стала стрічка «Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій».

У стартовий вікенд картина зібрала 98,5 млн доларів (44 млн в Америці і 54,5 млн на решті територій), маючи виробничий бюджет 100 млн доларів. Це найгірший результат у рамках франшизи, оскільки всі попередні «Голодні ігри» починали прокат зі 100+ млн доларів за перші вихідні.

Нагадаємо, що раніше вийшли чотири фільми про Катнісс Евердін у виконанні Дженніфер Лоуренс, котра спершу бере участь і виграє Голодні ігри, а потім стає символом революції і зрештою війни дистриктів проти Панему.

«Балада про співочих пташок і змій» – це приквел історії, дія якого відбувається за 64 роки до участі в Голодних іграх Катнісс. Тут майбутній президент-тиран Панему Коріолан Сноу є студентом, котрий стає наставником для учасниці Голодних ігор Люсі Грей. Молодий Коріолан закохується і допомагає дівчині, проте його шлях до жорстокої диктатури вже накреслено.

У приквелі зіграли Том Блайт, Рейчел Зеглер, Віола Девіс, Пітер Дінклейдж, Гантер Шафер, Джейсон Шварцман та інші.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.