kinowar.com

Опис та характеристики колекції PUMA X Batman

 26.07.2022  Новини

PUMA з Warner Bros, під час створення нової колекції, зібрали разом усіх супергероїв. Ця співпраця вилилася в яскраву колекцію одягу та взуття для молоді. Основна особливість в об’єднанні одразу двох гігантів індустрії коміксів, серед яких кінокомпанія Warner Bros та видавництво DC-інтертеймент.

Опис та характеристики колекції PUMA X Batman

Огляд колекції Warner Bros

Ця капсульна колекція включає класичний Suede, Fierce 2, RS-X, Mayze, «Бетмен» і «Жінка-кішка», а також FUTURE Z.

Особливості колекції:

  • Всі предмети одягу переважно чорного кольору, що відповідає атмосфері фільму. Деякі частини мають червоні деталі чи градієнти, інші мають фіолетові акценти.
  • Основною частиною, безумовно, є чорно-червона замша Puma зі знаменитим малюнком «кажан» на задній частині стопи і підошвою з градієнтом від чорного до червоного.
  • Колекція взуття доповнена відповідними текстильними виробами, такими як толстовки, футболки, спортивні костюми, шорти та головні убори.

Головних героїв цих коміксів PUMA зібрала під час створення колекції для підлітків. Серед найбільш популярних героїв Бетмен, Чудо-жінка та Супермен. Саме їх перенесено на нову молодіжну колекцію. Кожен із цих героїв відрізняється унікальністю, незвичайністю. Тому герой легко зчитується у певному образі та моделі. Колекція PUMA X BATMAN чудово виглядає на вулицях Готема. Це пов’язано з тим, що у взутті є чорний колір, а також символіка героя в області п’яти. Крім того, цю колекцію доповнили футболки, худі з камуфляжної тканини.

Опис та характеристики колекції PUMA X Batman

Варіації та призначення одягу PUMA Warner Bros

PUMA X Batman – своєрідне поєднання червоного, синього та фіолетового кольорів. Таке поєднання кольорів дозволить власнику одягу бути сильним, сміливим. Окрім того, якісні чоловічі футболки колекції містять додаткові зображення чи логотипи героїв. Є колекція, присвячена головному жіночому героєві – Чудо-жінці. При виготовленні колекції в основному використовуються червоні, білі, сині кольори. Крім того, є золотисті деталі та символіка героя. У колекцію входить одяг та кросівки.

Не залишили розробники Флеша. Завдяки цьому була створена нова колекція, до якої увійшли не лише кросівки, а й одяг, аксесуари. Це унікальна лінійка, призначена для максимально швидких героїв. Саме тому в області кросівок є амортизатори та модні доповнення. У таких кросівках можна не лише гуляти містом, а й займатися спортом. Це унікальна колекція для молодих і сміливих людей, які віддають перевагу стилю кежуал і зручності у повсякденному житті. Саме завдяки вільним силуетам і спортивному стилю, PUMA X Batman змогла пристосувати образи супергероїв у повсякденність. Це принесло яскраві фарби у звичайні сірі будні.

Опис та характеристики колекції PUMA X Batman

Завдяки яскравому стилю, одяг поєднується з базовими моделями чорного кольору. Колекція надихає і змушує виходити за рамки нудного життя. Це одяг для подвигів, яскравого дозвілля, спорту. Її високо оцінять спортсмени, люди, що віддають перевагу паркуру. Такий одяг не сковує рухів і дозволяє виділятися серед натовпу.

Коментарі

Коментарі закрито.