kinowar.com

Останні «Трансформери» встановили касовий антирекорд

 21.08.2023  Новини

Сьома стрічка фантастичної епопеї «Трансформери», котра вийшла в прокат з підзаголовком «Час звіроботів», встановила касовий антирекорд у рамках франшизи.

Як повідомляє Digital Spy, днями завершився міжнародний прокат «Часу звіроботів», який тривав від початку червня. За все літо картині вдалося заробити 438 мільйонів доларів. І це при тому, що її виробничий бюджет склав 200 мільйонів, до яких варто приплюсувати щонайменше 100-мільйонні витрати на маркетинг. Тож можна впевнено констатувати провал.

«Досягнення» сьомого фільму виявилися найгіршими у рамках франшизи, започаткованої Майклом Беєм. Вони опинилися далеко позаду решти фільмів основної серії (приміром, треті та четверті «Трансформери» заробили більше мільярда) і навіть поступилися зборам не надто успішного у комерційному плані спін-офа «Бамблбі» (467 млн доларів).

Фінал «Часу звіроботів» натякнув на кросовер «Трансформерів» і «G.I. Joe» (обидві франшизи засновані на іграшках компанії Hasbro). Проте тепер неясно, чи буде кросовер запущений у виробництво.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.