kinowar.com

Падіння ринку криптовалют – закономірність чи результат впливу факторів

 01.03.2023  Новини

Крипта, ціна якої рідко буває стійкою тривалий час, дуже швидко реагує на вплив широкого спектра факторів. Це відбувається за рахунок того, що ключовим принципом ціноутворення цифрових монет залишається співвідношення попиту та пропозиції.

За минулий рік Біткоїн неодноразово влаштовував «гойдалку», змушуючи інвесторів швидко переглядати свої торгові стратегії. Тому варто розібратися, що вплинуло на ВТС і ринкову екосистему в цілому.

Чому криптовалюта падає : що вплинуло на криптоактиви у 2022 році

Інвестори, які вкладають свої кошти у цифрові монети, розуміють, що такі інвестиції ризиковані. Це і викликає інтерес до того, що відбувається в такі моменти, і чому падіння криптовалюти можна передбачити, якщо звернути увагу на такі характеристики та фактори:

  • Падіння фондового ринку.

Будь-яка корекція великого торгівельного ринку позначається на функціонуванні криптосередовища. Фондовий ринок сильно «хитнувся», наприклад, після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, що моментально запустило схожі процеси на криптовалютному ринку.

  • Боротьба США з інфляцією.

Підняття ставок ФРС спричинило подорожчання грошей, що аналогічно знизило інвестпривабливість tech-активів. Це також стало однією з причин, чому впала криптовалюта.

  • Розвиток ринку стейблкоїнів.

Головна особливість стейблкоїнів – прив’язка найчастіше до долара, що дає можливість застрахуватися від впливу волатильності інші цифрові активи. Довіра підкосилася після краху Luna.

  • Політика Китаю.

Регулююча політика, дефіцит мікрочіпів для майнінгу – все це «вдарило» по ринку, тому котирування почали опускатися, доки ситуація не вирівнялася за рахунок переїзду майнінгових потужностей до інших країн.

Падіння – це завжди погано?

Розібравшись із тим, чому падає крипта, інвестори можуть не лише знайти ресурс, щоб захистити свої криптоактиви від втрати, а й заробити на цьому. Як можна досягти такого ефекту:

  • Торгівля на шорт позиціях для отримання доходу на різниці суми продажу та купівлі.
  • Купівля перспективних криптовалют на просіданні.
  • Стратегія усереднення на монетах, курс яких зможе легко відновити.

Розглянуті підходи рекомендується використовувати лише після детального аналізу не тільки екосистеми, а й вибраних криптоактивів. Найчастіше такі підходи пов’язані з реакціями крипти на цінову зміну та її можливості для подальшого відновлення.

Коментарі

Коментарі закрито.