kinowar.com

Платформа OLL.TV придбала права у компанії Volia на трансляцію телеканалів групи CINE +

 10.11.2020  Новини

Лідер телеком-ринку, компанія Volia, почала дистрибуцію телеканалів власного виробництва — CINE+.  В результаті перемовин, право на трансляцію отримала одна з найбільших ОТТ платформ України — OLL.TV, яка належить медіа-холдингу МГУ.

Volia cine+ oll.tv

Телеканали вже доступні для абонентів медіа-платформи — це перші українські фільмові канали, з контентом таких топ-студій Голівуду, як Disney, Pixar, Marvel, Universal, а також європейських та українських незалежних виробників.  Весь контент повністю дубльований українською мовою.

«Завдяки багаторічному партнерству з такими студіями, як Disney, Universal, а останнім часом і з Film.UA, ми створили цікаві телеканали, якими пишаємося.  Ми активно просуваємо легальний якісний контент, прагнучи розширювати аудиторію його споживання.  Безумовно, раді співпраці та бажаємо абонентам OLL.TV приємного перегляду», — прокоментувала Сандра Крауїня, маркетинг директор компанії Volia.

Для абонентів OLL.TV доступний увесь перелік телеканалів у SD і HD якості:

CINE + — фільмовий телеканал для всієї родини.  Більше 300 годин зарубіжного контенту і 60 прем’єр на рік.  На каналі представлені комедії, драми, мелодрами, європейське кіно — все для приємного та легкого сімейного дозвілля.  Це самий затребуваний канал із категорії фільмів за абонентською базою Volia, зі стабільною часткою в 25%.

CINE + HIT — фільмовий телеканал переважно для чоловічої аудиторії.  Понад 400 годин зарубіжного контенту і 60 прем’єр на рік.  Канал драйву, майбутнього, сили та перемоги.  Тут представлені кінотеатральні релізи, блокбастери та хіти світового прокату про супергероїв і майбутнє.

CINE + LEGEND — телеканал легендарних фільмів, які залишили слід в історії кінематографії.  Преміальний контент від головних світових кіностудій.  На каналі представлені фільми різних жанрів і створених в різний час.  53 фільми телеканалу відзначені нагородами світу кіно.

CINE + MIX — телеканал фільмів і серіалів переважно для дорослої аудиторії.  Є ключовим промоутером українського кіно.  Легендарні фільми кіностудії Довженка та Одеської кіностудії, а також улюблена нашим глядачам класика французької комедії.

CINE + KIDS — перший та єдиний в Україні дитячий телеканал повнометражних мультфільмів, є третім каналом перегляду в дитячій категорії з часткою 15%.  На каналі представлено кращий міжнародний та український контент. Більше 60 прем’єр щорічно.

Про компанію Volia:

Volia є провідним українським загальнонаціональним телекомунікаційним провайдером, який надає сучасні телекомунікаційні послуги: аналогове, цифрове, HD-і інтерактивне телебачення, високошвидкісний доступ в Інтернет, а також послуги одного з найбільших в Україні дата-центрів.

Компанія пропонує до 200 програм українських і кращих міжнародних телекомпаній, онлайн-кінотеатри та бібліотеки контенту від кращих світових студій, дотримуючись усіх міжнародних норм в області авторських і суміжних прав.

Комментарии