kinowar.com

Приквел «Тихого місця» показав найкращий касовий старт у рамках франшизи

 02.07.2024  Новини

Стартовий вікенд приніс творцям апокаліптичного горору «Тихе місце: День перший» 98,5 млн доларів у міжнародному прокаті. Це найкращий результат у рамках франшизи.

В Америці стрічці вдалося зібрати 53 мільйони за перші вихідні (друге місце бокс-офісу після анімації «Думками навиворіт 2»). Ще 45,5 млн доларів додали інші території. Нагадаємо, що франшиза про падіння людської цивілізації через атаку інопланетних монстрів (які нічого не бачать, зате надзвичайно добре чують) розпочалася у 2018 році, коли критики назвали роботу Джона Кразінські «першим німим горором сучасності». 2021 року Кразінські випустив прямий сиквел з тією ж Емілі Блант у головній ролі, котрий також отримав схвальні відгуки.

Приквел написав і зняв уже інший режисер, а саме Майкл Сарноскі, відомий інді-драмою «Свиня». Головну роль у передісторії про те, як саме розпочався кінець світу, виконала Люпіта Ніонго.

Тим часом загальні касові збори «Думками навиворіт 2» перевалили за один мільярд доларів ($1,015 млрд) і зробили піксарівську анімацію першим фільмом-мільярдером 2024 року.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.