kinowar.com

Режисер «Падіння дому Ашерів» переосмислить «Екзорциста»

 09.05.2024  Новини, Новини

Культовий «Екзорцист» Вільяма Фрідкіна 1973 року випуску спершу отримав поганеньке переосмислення, а тепер має шанс отримати достойне.

Франшизу продовжить сценарист і режисер Майк Фленеган, творець найвитонченіших і найбільш вдумливих горор-серіалів «Привиди будинку на пагорбі», «Привиди маєтку Блай», «Опівнічна меса», «Падіння дому Ашерів». Для великого екрана постановник випустив горори «Окулус», «Гра Джеральда», «Доктор Сон».

Студії Universal і Blumhouse купили права на «Екзорциста» у 2021 році аж за 400 мільйонів доларів. Восени 2023-го вийшов фільм «Екзорцист: Вірянин», який був прямим сиквелом картини Фрідкіна. Поставив його Девід Ґордон Ґрін, режисер трьох останніх «Гелловінів». Але не допомогло навіть повернення Еллен Берстін: критики розгромили стрічку. Проте касові збори склали 137 мільйонів при бюджеті у 30 млн.

Заплановане продовження «Вірянина» отримало назву «Екзорцист: Облудник» і мало вийти 18 квітня 2025. Проте Девід Ґордон Ґрін звільнився з проєкту, тож виробництво не розпочалося вчасно. Наразі нової дати релізу «Облудника» немає, та Фленеган уже затверджений замість Ґріна. Сюжет і акторський склад поки невідомі.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.