kinowar.com

Рідлі Скотту дуже сподобався новий «Чужий»

 18.10.2023  Новини

Як пише журнал Variety, сценарист-режисер майбутньої стрічки «Чужий: Ромул» Феде Альварес вже підготував режисерську версію і показав її засновнику культової франшизи Рідлі Скотту. Скотту фільм сподобався.

За словами Альвареса, Рідлі Скотт першим побачив готову картину: «Я хотів показати фільм саме йому раніше за інших. Хотів, навіть якщо б у відповідь почув «Ти знищив мій великий спадок». А потім він вийшов після перегляду і сказав: «Феде, це надзвичайно круто!». І ще додав, що «діалоги блискучі». Це для мене найкращий комплімент».

Про сюжет «Ромула» відомо мало, адже подробиці тримаються у таємниці. Раніше повідомлялося, що йтиметься про групу підлітків, котрі вирушають на далеку планету, аби заснувати там людську колонію. Та, як неважко здогадатися, зіштовхуються з расою ксеноморфів.

Головну роль виконала юна Кейлі Спені, котра у вересні цього року отримала престижний Кубок Вольпі Венеційського кінофестивалю за роль Прісцилли Преслі у байопіку Софії Копполи «Прісцилла». Реліз заплановано на 16 серпня 2024 року.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.