kinowar.com

Романтичний мюзикл «Mamma Mia!» може отримати триквел

 16.09.2023  Новини

Журнал Vogue поспілкувався із зірками музично-танцювальної ромком-франшизи «Mamma Mia!» і дізнався, чи варто глядачам розраховувати на третю частину.

За словами головної зірки мюзиклу Меріл Стріп, вона на всі сто готова повернутися до ролі Донни. «Треба буде перед початком зйомок коліна перевірити… Та якщо мені запропонують цікаву ідею, я стовідсотково погоджуся. Я вже сказала продюсерці, що якщо вони придумають, як воскресити Донну, я у справі. Нехай навіть це буде твіст у дусі мильної опери: Донна несподівано з’являється і каже, що то насправді померла не вона, а її сестра-близнючка», – жартує Стріп.

Актор Стеллан Скашґорд теж віджартувався: «Поки вони напишуть сценарій третього фільму, я вже буду на тому світі, лежатиму у поховальній урні. Проте залюбки знімуся в ролі купки попелу».

А от Аманда Сейфрід, що грала доньку Донни, вважає, що питання знімати чи не знімати триквел залежить виключно від грошей: «Наразі ніхто не каже «ні», але й відповіді «так» ми теж не отримали. На жаль, дилема зводиться до банального: захоче студія Universal вкладати гроші чи не захоче».

За словами голови Universal Донни (так, теж Донни) Ленглі, студія готова працювати над третім фільмом.

Нагадаємо, що перша «Mamma Mia!» вийшла на екрани у 2008 році, а у 2018 році з’явилося продовження під назвою «Mamma Mia! Here We Go Again». Обидві стрічки базувалися на піснях легендарного диско-гурту ABBA.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.