kinowar.com

Скандальний серіал «Ідол» закрили після першого сезону

 29.08.2023  Новини

Як повідомляє Variety, канал HBO вирішив не продовжувати шоу «Ідол» («Кумир») на другий сезон.

Нагадаємо, «Ідол» – сатирично-драматичний проєкт, створений автором «Ейфорії» Семом Левінсоном. Він розповідає про юну поп-співачку Джоселін (Лілі-Роуз Депп), котра намагається повернутися на сцену після смерті матері і записує новий потенційний гіт. Проте їй здається, що пісня є легковажною і поверховою. У закритому нічному клубі вона знайомиться із загадковим власником закладу, музичним продюсером Тедросом (The Weeknd), вступає з ним у садомазохістські сексуальні стосунки, а також запрошує додому членів його творчо-екзистенційної секти.

У першому сезоні вийшло всього лише п’ять епізодів. Після прем’єри критики накинулися на авторів шоу і звинуватили їх у надто грубих секс-сценах, наближених до порнографії. Проте схвалили гру Лілі-Роуз Депп.

«Це був один з найбільш провокаційних наших проєктів, і ми раді резонансу, який він викликав. Та після довгого обговорення з авторами і продюсерами серіалу ми вирішили не продовжувати його на другий сезон. Дякуємо усій команді за надзвичайну роботу», – говориться в офіційній заяві HBO.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.