kinowar.com

Стартувало довгоочікуване «Таємне вторгнення», але глядачі вкрай обурені

 23.06.2023  Новини

На стрім-сервісі Disney+ вийшов новий марвелівський серіал «Таємне вторгнення». Проте перша ж серія викликала гнів користувачів.

Нагадаємо, «Таємне вторгнення» (сюжет котрого розгортається навколо іншопланетної раси скруллів, котрі таємно прибули на Землю і набули людської подоби, та Ніка Ф’юрі у виконанні Семюела Л. Джексона, котрий намагається з’ясувати, хто є люди, а хто перевертні) мало вийти значно раніше, але у червні 2022 року студія Marvel заявила, що через російське вторгнення в Україну є необхідність переписати сценарій і перезняти сцени, які відбуваються у москві, аби шоу не мало нічого спільного із країною-агресором і країною-терористом росією. Тож реліз тоді було відкладено.

Пройшов цілий рік. Нарешті серіал дістався глядача. Та вихід першої серії під назвою «Воскресіння» дуже обурив українських користувачів. Адже ніхто росію і руських зі сценарію не придбав. Дія першого епізоду розгортається у москві, у кадрі – «красная площадь», кремль, триколор, матрьошки. Щоправда кремль палає. Проте навіть палаючий кремль не погасив гнів українців.

Мережу охопили критичні і нецензурні коментарі. Українці пишуть, що Marvel «**бнулась» таке показувати і що студія «живе у паралельній реальності», якщо випускає такий контент. Пишуть, що зйомки у москві поповнили путінську скарбницю і що ці гроші підуть на ракети, котрі полетять в українців (хоча це не так: зйомки відбувалися в Англії, де збудували схожі на москву декорації). Найбільше українських глядачів розлютило, що «руські показані хорошими».

Тим часом американські передплатники Disney+ теж невдоволені. Проте геть іншим. Їм не сподобалися вступні титри, котрі були створені за допомогою штучного інтелекту. На це режисер «Таємного вторгнення» Алі Селім відповів, що титри мали передати перманентно мінливу ідентичність скруллів, які постійно змінюють свою подобу, і саме штучний інтелект зміг візуалізувати цю мінливість. Хоча, наголосив постановник, ШІ був лише одним із багатьох інструментів художників.

«Таємне вторгнення», яке стартувало 21 червня, матиме загалом шість серій. Окрім Семюела Л. Джексона у серіалі знялися Емілія Кларк, Олівія Колман, Бен Мендельсон, Кобі Смолдерс, Дермот Малруні, Мартін Фрімен та інші.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.