kinowar.com

Страйк акторів не вплинув на зйомки 2 сезону «Дому дракона»

 15.07.2023  Новини

14 липня американська акторська Гільдія розпочала страйк, аналогічний тому, котрий ще у травні оголосила Гільдія сценаристів. Страйкарі обох спільнот вимагають підвищення зарплатні і врегулювання втручання в їхню роботу штучного інтелекту.

Через ці страйки призупинилися зйомки більшості поточних голлівудських проєктів. Тимчасово заморожені як фільми, так і серіали, що перебували у виробництві. Проте деяким, зокрема шоу «Дім дракона», вдалося продовжити роботу.

Йдеться про проєкти, в яких задіяні британські актори, а саме ті, що входять до британської акторської профспілки Equity. Згідно з британським законодавством робота профспілки не має зупинятися, відповідно актори мають продовжувати зніматися. Тож навіть ті артисти, що є членами обох організацій (і американської Гільдії, і британської профспілки) мусять продовжувати роботу.

Зйомки другого сезону «Дому дракона» стартували у квітні. Процес продовжився у травні, не дивлячись на страйк американської Гільдії сценаристів. І продовжиться тепер, не дивлячись на страйк Гільдії акторів.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.