kinowar.com

Сучасне обладнання для кухні: актуальні варильні панелі у 2023 році

 13.03.2023  Новини

Варильні панелі, що вбудовуються, поступово завойовують ринок кухонної техніки. Зручність у використанні, компактність, багатий функціонал далеко не всі їхні переваги.

Розглянемо їх основні особливості, а також популярні моделі, на які варто звернути увагу в 2023 році.

Варильні панелі: різновиди, матеріал робочої поверхні та додаткові функції

Варильні поверхні розрізняються насамперед за способом роботи нагрівального елемента. Вони можуть бути газовими, електричними, індукційними та комбінованими (поєднувати в собі газові конфорки та електричні панелі). Також є комплектні рішення, що є з’єднанням варильної панелі з духовою шафою.

Все популярнішим варіантом стає вбудована варильна поверхня індукційного типу. Такі поверхні відрізняються підвищеною безпекою, простотою в обслуговуванні та економічністю.

Розрізняються варильні панелі також за матеріалом робочої поверхні. Найчастіше сучасні панелі виготовлені зі склокераміки та загартованого скла. Вони відрізняються підвищеною міцністю, витримують високі температури, легко очищуються. Також панелі виготовляються із нержавіючої або емалірованої сталі.

При виборі варильної панелі варто враховувати наявність додаткових функцій, які допомагають у процесі приготування їжі. Також від їхньої наявності залежатиме і ціна приладу. Це може бути блокування від дітей, таймер з оповіщенням про завершення приготування, сенсорне керування тощо.

Яку варильну панель варто купити у 2023 році

Один із лідерів цього сезону — газова варильна поверхня Electrolux GPE363MX. Її обирають за демократичну ціну, якісні та надійні матеріали, довговічність, легкість в управлінні та практичність. Робоча поверхня виготовлена ​​з нержавіючої сталі. Завдяки спеціальному пальнику Speed ​​Burner страви розігріваються набагато швидше, при цьому заощаджуючи на 20% більше енергії.

Ще один популярний цього року варіант — індукційна варильна поверхня Bosch PIE631FB1E. Робоча поверхня виготовлена ​​зі склокераміки, яка здатна витримувати високі температури. Індукційні зони швидко нагрівають, до них нічого не пригорає, легко очищаються та економно споживають електроенергію. Є таймер із функцією вимкнення, а також функція Power Boost.

Надійний, довговічний і простий в управлінні варіант — газова варильна поверхня Bosch POH6B6B10. Робоча поверхня із загартованого скла, є 4 конфорки та конфорка для Wok.

Також варто звернути увагу на моделі:

  • Індукційна панель Bosch PIE611B15E з робочою поверхнею із удароміцної склокераміки. Завдяки функції Touch Control легко керується лише одним дотиком до сенсорної панелі. Обладнана функцією блокування від дітей, що захищає від випадкового включення приладу, а також 17-ма ступенями регулювання потужності.
  • Комбінована панель Electrolux EGD6576NOK. Обладнана двома газовими конфорками та двома індукційними зонами нагріву. Є блокування від дітей, таймер з оповіщенням про закінчення приготування, функції Power Boost та StopGo.
  • Електрична панель Bosch PUE611FB1E з індукційними конфорками. Обладнана таймером, є функція Power Boost.

Коментарі

Коментарі закрито.