kinowar.com

Телеканали бойкотують церемонію «Золотий глобус»

 14.08.2023  Новини

Американські провідні телеканали, а також стрім-сервіси відмовилися транслювати церемонію нагородження «Золотий глобус» 2024, повідомляє портал Puck.

Від трансляції вже відмовилися Apple, Netflix, ABC, Disney+, Hulu (три останніх належать компанії Disney), Amazon і Roku Channel. Наразі єдиним можливим варіантом трансляції є канал NBC (котрий, власне, щорічно показував нагородження «Золотий глобус» ще з 1990-х років) та його онлайн-платформа Peacock.

Нагадаємо, що у 2021 році NBC розірвав контракт на трансляцію «Золотого глобуса» після низки корупційних скандалів, коли члени Голлівудської асоціації іноземної преси (котра, власне, вручає ці статуетки) були звинувачені у непрозорості голосування і хабарництві (приміром, тоді виплив такий факт, що Netflix оплатив журналістам поїздки на зйомки серіалу «Емілі в Парижі» і номери у першокласному паризькому готелі). 2023-го контракт було поновлено, але строком лише на один рік.

Варто також зазначити, що нещодавно Голлівудську асоціацію іноземної преси було повністю розпущено. Бренд «Золотий глобус» придбала компанія Dick Clark Productions.

Церемонія вручення «Золотих глобусів» 2024 має відбутися 7 січня.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.