kinowar.com

Темношкірі актори серіалу «Володар перснів» проходять психологічну терапію

 26.05.2023  Новини

Актор Ісмаель Крус Кордова, який зіграв ельфа в серіалі «Володар перснів: Персні влади», розповів журналу Variety, що студія Amazon найняла психотерапевта для моральної допомоги темношкірим акторам на зйомках.

Справа в тому, що всі персонажі фентезійних книг Толкіна у першоджерелах є білими. Тому темношкірий каст (особливо актори на ролі ельфів) викликав незадоволення і навіть обурення толкіністів (і расистів, і толкіністів-расистів). За словами Круса Кордови, гейтери не просто писали йому гидкі, образливі речі, а й дзвонили і навіть погрожували смертю. Також були зафіксовані спроби хакерів зламати його банківські рахунки і намагання дістати домашню адресу.

Актор зізнається, що бесіди з терапевтом допомогли: «Потік негативу дуже вплинув на моє ментальне здоров’я… Коли таке відбувається, стороння підтримка просто необхідна. Голосів вкрай багато навколо, вони гучні і лунають звідусіль. Тож можна збожеволіти… Мені подобалося бачити психологиню на знімальному майданчику. Подобалося розуміти, що є людина, яка знає мій внутрішній стан».

Нагадаємо, наразі триває робота над другим сезоном «Перснів влади». Він має вийти у 2024 році, але точна дата поки невідома.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.