kinowar.com

У серіалу «Дівчина з тату дракона» з’явився шоуранер

 28.10.2023  Новини

Як пише Variety, стрім-сервіс Amazon визначився із шоуранером, котрий випустить детективний серіал на основі шведської трилогії про хакершу Лісбет Саландер.

Шоуранеркою проєкту стане Віна Суд, котра раніше працювала над детективним серіалом «Убивство» (американським ремейком однойменного скандинавського шоу). Хто зіграє хакершу Лісбет Саландер і журналіста Мікаеля Блумквіста, котрі разом розслідують загадкові злочини, наразі невідомо.

Нагадаємо, Лісбет Саландер є головною героїнею детективної трилогії «Міленіум» шведського письменника Стіга Ларссона, котра складається з книг «Дівчина з тату дракона», «Дівчина, яка грала з вогнем» і «Дівчина, яка підривала повітряні замки».

На батьківщині письменника були екранізовані усі три частини, де головну роль виконала Нумі Рапас. Пізніше вийшов голлівудський ремейк «Дівчини з тату дракона» від режисера Девіда Фінчера, де зіграли Руні Мара і Денієл Крейґ. Ще пізніше образ Лісбет утілила Клер Фой у фільмі «Дівчина у павутинні» за романом-наслідуванням шведського письменника Давіда Лагеркранца.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.