kinowar.com

Відкрито продаж та бронювання квитків на 15-й Одеський міжнародний кінофестиваль

Відсьогодні глядачі можуть придбати квитки на фільми конкурсних та позаконкурсних програм 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який відбудеться з 12 до 20 липня у Києві.

15-й Одеський міжнародний кінофестиваль

Квитки можна придбати заздалегідь на кожен з фільмів та максимально ефективно спланувати свій час та власний розклад переглядів стрічок 15-го ОМКФ. Квитки на фільми доступні за посиланням: ticketsbox.com/xv-odesa-international-film-festival.

Для власників Фестивальних абонементів, акредитації ЗМІ, Film Industry Office, Кіноринку, акредитації для студентів та акредитації для героїв відкрито можливість забронювати квитки, авторизувавшись в особистому кабінеті: ticketsbox.com/auth/. Власники абонементів можуть детально ознайомитись з правилами бронювання за посиланням: new.oiff.com.ua/tickets.

Нагадаємо, що бронюючи квитки онлайн, ви можете оптимально спланувати свій фестивальний графік, зекономити час і уникнути черг за квитками на аншлагові фільми. Але якщо ви не встигли забронювати квиток, ви можете увійти на сеанс за бейджем за наявності вільних місць через вхід Last Minute Access у порядку живої черги, яку допоможуть сформувати волонтери на локації.

15-й ОМКФ проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Програми «Креативна Європа» Європейського Союзу, Українського культурного фонду та Польського Інституту у Києві.

Читайте також:

Найкращі українські фільми 2023 року

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі