kinowar.com

Вийшов український трейлер динамічного екшену Дева Пателя “Манкімен”

Представлено офіційний український трейлер динамічного екшену “Манкімен”. Стрічка вже отримала найвищі оцінки від глядачів та критиків та була зустріта оваціями після перших публічних показів.

Манкімен 2024

Фільм став дебютом у режисурі для номінанта на премію “Оскар” Дева Пателя. Продюсерами стрічки виступив один з найбільш успішних голлівудських продюсерів та режисерів Джордан Піл (“Пастка”, “Ми” та “Ноу”) та команда студії Thunder Road Безіла Іванека, яка стоїть за виробництвом таких франшиз як “Джон Уік” та “Сікаріо”.

В США та багатьох країнах світу новий екшн-фільм випускає студія Universal, з якою у Джордана Піла підписана ексклюзивна угода після виходу “оскароносної” “Пастки”.

Коли світ поглинає вбивча корупція, безкарна поліція та продажні політики – одна маленька іскра здатна спалити всіх. Загадковий герой, який заробляє на життя підставними боями без правил, має єдину мету – помститися вбивцям матері, а для цього він одягає маску Ханумана – мавпоподібного божества, який є символом страху та покарання для злочинців. Він стає Манкіменом, він усюди і він прийде за кожною продажною душею, яка стоїть між ним та справедливістю.

Головну роль у своєму фільмі Дев Патель виконав особисто, пройшови той самий курс тренувань, що й Кіану Рівз при підготовці до “Джона Уіка”. Британський актор індійського походження отримав міжнародне визнання завдяки таким хітам як “Мільйонер з нетрів”, “Лев”, “Готель Мумбаї”, “Легенда про Зеленого лицаря”, “Робот на ім’я Чаппі” та іншим. Одну з провідних ролей у майбутньому блокбастері також грає Шарлто Коплі, який широко відомий за такими хітами, як “Район №9”, “Чаклунка”, “Елізіум”, “Робот на ім’я Чаппі”, “Команда А”.

Манкімен 2024

Вперше картина була представлена 11 березня на фестивалі SXSW (South by Southwest) – популярній події, яка збирає найкращих та найкраще з таких галузей, як кіно, музика, культура та освіта.

Фільм Дев Патель представив особисто та відповів на численні запитання глядачів та критиків. Після першого публічного показу вибаглива публіка фестивалю SXSW зустріла стрічка багатохвилинними оваціями. Після чого студія Universal зняла ембарго на рецензії до фільму. Наразі, на агрегаторі Rotten Tomatoes рейтинг стрічки складає неймовірну цифру – 91%, що робить стрічку однією з найбільш високо оцінених не тільки цього року, а й загалом серед фільмів жанру екшн.

Манкімен

Світова преса відзначає вражаючий візуальний стиль “Манкімена” та перетворення Дева Пателя у справжню екшн-зірку.

“Фільм, на який чекає фанатська любов“, – The Rolling Stone

“Нехай ніхто знову не сумнівається в силі нової зірки екшена – Дева Пателя. Це більше, ніж просто новий Джон Уік”, – TheWrap

“Фільм, що зносить дах”, – IndieWire

“Патель стає реальним героєм”, – Hollywood Reporter

“Ми свідки народження нової легендарної франшизи”, – RogerEbert.com

“Патель створив успішну концепцію екшн-фільму”, – Guardian

“Вражаючий екшн з візуальної та сюжетної точок зору”, – Collider

Безкомпромісний екшн “Манкімен” виходить у широкий прокат по всій Україні вже 18 квітня.

Читайте також:

Найкращі бойовики 21 століття

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі