kinowar.com

Warner скасувала третій фільм про Диво-жінку

 09.12.2022  Новини

Несподіване рішення днями ухвалили студії Warner і DC. Вони вирішили скасувати виробництво третьої частини «Диво-жінки», пише The Hollywood Reporter.

Нагадаємо, перша «Диво-жінка» та її сиквел «Диво-жінка 1984» вийшли на екрани у 2017 і 2020 роках відповідно. В обох роль амазонки-воїтельки Діани виконала Галь Гадот. Режисеркою обох частин виступила Петті Дженкінс. Та якщо оригінальний фільм зібрав майже 823 мільйони доларів у прокаті, продовження змогло наскрести лише 170 мільйонів (не стільки через прохолодні рецензії критиків, скільки через пандемію і пусті кінотеатри).

Дженкінс мала знімати і триквел. Вона вже навіть закінчила сценарій. Проте нещодавно новим головою DC Studios був назначений Джеймс Ганн, режисер марвелівських «Вартових галактики» і дісішного «Загону самогубців: Місія навиліт». Саме Ганн і вирішив скасувати третю «Диво-жінку» з таким обґрунтуванням, що проєкт не вписується у новий кіновсесвіт DC.

Також на сьогодні скасовані сиквел «Чорного Адама» і третій «Аквамен». Проте у виробництві знаходяться другий «Бетмен» з Робертом Паттінсоном і новий «Супермен» з Генрі Кавіллом.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.