kinowar.com

Зак Ефрон може зіграти у байопіку про Меттью Перрі

 13.11.2023  Новини

Зірка «Друзів», що завчасно пішов із життя 28 жовтня цього року, може отримати ігровий байопік. Голлівуд вже обдумує фільм про життя, творчість і смерть коміка Меттью Перрі.

ЗМІ пишуть, що за життя сам Перрі назвав Зака Ефрона найкращим кандидатом на роль себе у біографічній стрічці. Ефрон і Перрі разом зіграли у комедії 2009 року «Татові знову 17», причому зіграли одну й ту саму особистість: за сюжетом герой (Перрі) якось просинався і бачив, що фантастичним чином помолодшав і знову став 17-річним підлітком (Ефрон).

В інтерв’ю журналу People Зак Ефрон розповів, що справді хотів би зіграти Меттью Перрі у байопіку: «Це була б велика честь для мене. Подивимся… Він був наставником для мене, і ми тоді разом зробили кльове кіно. Саме в нього я вчився комедії, вчився бути коміком і взагалі вчився життю…».

Нагадаємо, що Меттью Перрі помер у 54-річному віці. Актора знайшли в басейні його лос-анджелеського будинку: він втонув. Розтин показав, що проблем зі здоров’ям, зокрема серцем в нього не було. Тож причина втоплення до сих пір з’ясовується. За життя Перрі страждав від алкогольної і наркотичної залежності, від чого неодноразово лікувався, тому наразі проводиться детальний токсикологічний аналіз крові.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.