kinowar.com

Зак Снайдер хоче випустити режисерську версію «Забороненого прийому»

 03.08.2023  Новини

В інтерв’ю Variety режисер поділився наміром випустити режисерську версію фантазійного бойовику «Заборонений прийом».

Нагадаємо, стрічка вийшла на екрани 2011 року. Її сюжет розгортався у 1950-х роках і був поділений на похмуру, жорстку реальність і яскраву, фантастичну ілюзію. Головна героїня, юна дівчина, була запроторена у психлікарню і в очікуванні лоботомії, котра знищить її мозок, разом з іншими дівчатами-пацієнтками тікала від реальності у вигаданий світ її бурхливої уяви… В картині зіграли Емілі Браунінг, Джена Мелоун, Еббі Корніш, Ванесса Гадженс, Джеймі Чанг, Оскар Айзек, Карла Гуджино, Джон Гемм.

«Заборонений прийом» отримав неоднозначні відгуки критиків і провалився в прокаті. Сам Снайдер називає роботу «суперечливою» і згадує, як тоді до нього часто підходили вразливі дівчатка-підлітки і говорили, що то їх улюблений фільм.

Режисер зазначає, що дуже сподівається нарешті випустити режисерську версію. Він навіть запевняє, що колись глядачі неодмінно її побачать. Та невідомо, коли саме і наскільки вона відрізнятиметься від прокатного варіанту.

Нагадаємо, що 2021 року Снайдер випустив багатостраждальну режисерську версію «Ліги справедливості» (так званий «Снайдеркат»). Вона суттєво відрізнялася від прокатної (котру через особисті обставини завершував не Снайдер, а інший режисер, а саме Джосс Відон) і була значно кращою, хоча й страшенно довгою, тривалістю аж чотири години.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.