kinowar.com

Зірку Marvel визнали винним у сексуальному насиллі

 19.12.2023  Новини

Як повідомляє The Hollywood Reporter, актор Джонатан Мейджорс програв суд. Днями нью-йоркський суд присяжних визнав його винним у харасменті і сексуальному насиллі стосовно колишньої дівчини Грейс Джаббарі.

Нагадаємо, вперше звинувачення на адресу Мейджорса були оприлюднені в березні, коли Джаббарі знайшли непритомною в його квартирі зі слідами травм на тілі. Актор звинувачення категорично відхилив, і справа потрапила до суду.

Також йому висунули звинувачення за статтями «зумисний напад» і «харасмент з обтяжуючими обставинами», але по цих пунктах присяжні виправдали кінозірку. Наразі йому загрожує до одного року ув’язнення. Остаточний вирок буде оприлюднений 6 лютого.

Одразу після рішення суду студія Marvel розірвала контракт з актором. Нагадаємо, він зіграв лиходія Канга у серіалі «Локі» та у фільмі «Людина-мураха та Оса: Квантоманія» і мав зіграти у майбутньому проєкті «Месники: Династія Канга». Раніше ходили чутки, що якщо студія звільнить Мейджорса, новим антагоністом Месників замість Канга стане Доктор Дум.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.