kinowar.com

Призер Docudays UA «Май далеко — май добре» вийде в прокат у жовтні

З 7 жовтня в прокат виходить документальний фільм «Май далеко — май добре», що є повнометражним дебютом для режисерки Ганни Ярошевич.

Май далеко — май добре

Картина розповідає про рідкісних тварин Карпат — водяних буйволів, та німецького активіста, що займається їх розведенням. Мальовничі пейзажі Карпат є окремою прикрасою фільму.

Фільм є повнометражним документальним дебютом для режисерки Ганни Ярошевич. 

6 жовтня о 19:20 відбудеться допрем’єрний показ у Києві в кінотеатрі «Жовтень» за участі знімальної групи стрічки. Інформація про розклад прем’єр та сеансів — на сторінці фільму  86.org.ua/maidaleko

Молодий німець Мішель, захоплений природою України, переїжджає до Карпат. У горах він розводить водяних буйволів, що опинилися на межі зникнення. Хлопець мріє присвячувати весь час улюбленій справі, але змушений регулярно повертатися до Німеччини, де працює в сімейному бізнесі й зустрічається з дівчиною Вєрою. Без належного догляду буйволи починають хворіти. До всього Мішеля спіткають негаразди в особистому житті: Вєра не впевнена, що зможе виховати двох маленьких дітей у віддаленому карпатському селі.

Май далеко, май добре

Знімальна група:

Режисерка ― Ганна Ярошевич

Оператор ― Сергій Кірєєв

Продюсери ― Альона Качкан, Олена Яковицька, Олексій Москаленко

Виробництво ― TABOR Production, Mental Drive

Навесні картина отримала приз Андрія Матросова від організаторів Фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Офлайн-прем’єра фільму відбулася на 50-му ювілейному КМКФ «Молодість» у межах спеціальної програми «Це справжнє життя» від Docudays UA. Стрічка мала міжнародну прем’єру в Італії на фестивалі Cervino Cinemountain. Триває участь у закордонних фестивалях (Makedox у Македонії, Beldocs у Сербії, фестивалях CinEast, New Renaissance Festival London тощо).

Фільм бере участь у Національному конкурсі кінофестивалю Kharkiv MeetDocs і конкурсі документальних фільмів фестивалю операторського мистецтва «Кіноко». Є фільмом-відкриттям ​​Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю (CMIFF).

Май далеко, май добре

Також у 2020 році фільм отримав підтримку Українського інституту на міжнародну промоцію в межах програми PROmotion.

Сторінка фільму на сайті: 86.org.ua/maidaleko

Сторінка фільму на Facebook: facebook.com/FilmMichel 

Інформація про режисерку

Ганна Ярошевич живе і працює режисеркою та менеджеркою з комунікацій в Києві. Має ступінь бакалавра з журналістики та ступінь магістра з креативної медіапрактики.

«Май далеко — май добре» — її перший повнометражний документальний фільм, над яким вона працювала останні п‘ять років. 

Фільмографія: 

2014 — «Госпіталь», короткометражний документальний фільм, «Вавилон’13»

2015 — «Діана», короткометражний документальний фільм, «Вавилон’13»

2015 — «Де наш дім?», короткометражний документальний фільм, «Вавилон’13»

2015 — «Рік в Ізюмі», короткометражний документальний фільм, «Вавилон’13»

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі