kinowar.com

У Києві вдруге відбудеться «Кіновернісаж просто неба» у парку ім. Шевченка

UP UA STUDIO за підтримки Державного агентства України з питань кіно та за сприяння Київської міської державної адміністрації та Шевченківської РДА в м. Києві вдруге проводить проєкт «Кіновернісаж просто неба».

Літній кінотеатр українського кіно в парку ім. Шевченка відкриють 25 червня, він працюватиме до 25 серпня. Вхід на всі покази безкоштовний.

Вдруге у Києві відбудеться «Кіновернісаж просто неба»

Захід вдруге відбуватиметься за підтримки Державного агентства України з питань кіно і націлений на промоцію та популяризацію українського кінематографу. Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм.

У програмі найкращі українські фільми останніх років, які вже були в прокаті і завдяки нашому проєкту матимуть можливість знову зустрітися з глядачем. Так щопонеділка організатори планують показувати документальне кіно, у вівторок — історичне та українське поетичне кіно. Середа вже за традицією стане днем дитячого та підліткового кіно. Четвер присвятимо артхаусним фільмам і фільмам на екологічні теми. Звісно ж, буде чимало фільмів для всієї родини та фільмів, що розраховані на масового глядача.

«Ми були щасливі, коли отримали минулого року такий розголос, вдячних глядачів і щоденні аншлаги на першому «Кіновернісажі просто неба». Тож цього року ми одразу вирішили, що хочемо робити проєкт вдруге і щиро вдячні Держкіно України за підтримку ініціативи», — зазначила продюсерка проєкту та засновниця UP UA STUDIO Поліна Герман.

Кіновернісаж просто неба 2020

Відкриють другий «Кіновернісаж просто неба» пригодницькою картиною Романа Перфільєва «Безславні кріпаки». У стрічці молодий Тарас Шевченко предстане не у звичному кожному українцеві образі Кобзаря — великого українського поета, — а як молодий парубок, що вчиться розмахувати катаною, стріляти з пістоля та поводитись, як справжній герой. Роль молодого Тараса виконав Роман Луцький.

За сюжетом на дворі 1844 рік. Рятуючись від переслідування імператора Японії, на територію України потрапляє самурай. Випадково він знайомиться з молодим Тарасом, якого вирішує навчити прийомів традиційних японських бойових мистецтв. Разом герої починають боротися за свободу українського народу.

Фільм «Безславні кріпаки» на відкритті представлять:

— режисер Роман Перфільєв

— актор Сергій Стрельников

— продюсер Дмитро Минзянов

— оператор Дмитро Недря

— художниця по костюмах Наталя Степанєєва

Показ фільму присвятять пам’яті продюсера картини Юрія Мінзянова, який трагічно пішов із життя наприкінці 2020 року.

27 та 28 червня матимемо спеціальні покази до Дня Конституції. Адже цьогоріч основний закон країни святкує 25-річчя.

Mr. Jones

27 червня у програмі відомий копродукційний фільм Агнешки Голланд «Ціна правди». Картина заснована на реальних подіях — подорожі британського журналіста Гарета Джонса до українських земель у часи Голодомору, який став першим, хто написав у закордонній пресі про трагедію українського народу.

28 червня відбудеться спеціальний показ фільму Валентина Васяновича «Атлантида» за участі членів знімальної групи. Це один із найвідоміших українських фільмів останніх років. Події картини розгортаються 2025 року, після майбутньої перемоги України у війні з Росією. Окупований Донбас повернули до складу країни, але його території визнані непридатними для проживання. Проте на тлі спустошення народжується нове кохання.

Стрічка отримала безліч нагород як в Україні, так і за кордоном. Світова прем’єра відбулась 2019 року в секції «Горизонти» Венеційського кінофестивалю, де «Атлантида» отримала нагороду за найкращий фільм. Потім були нагороди та гран-прі на фестивалях у Франції, Білорусі, Норвегії та Іспанії. Картина отримала премію за найкращий фільм міжнародного конкурсу Одеського кінофестивалю, премію кінокритиків «КІНОКОЛО» за найкращий фільм та режисуру, нещодавно — «Золоту Дзиґу» від Української кіноакадемії за найкращий фільм року.

Початок всіх сеансів о 21:00. Вхід вільний.

Повна програма першого тижня:

25 червня — «Безславні кріпаки», реж. Роман Перфільєв, 2020 р.

26 червня — «Фортеця Хаджибей», реж. Костянтин Коновалов, 2020 р.

27 червня — «Ціна правди», реж. Агнешка Голланд, 2019 р.

28 червня — «Атлантида», реж. Валентин Васянович, 2019 р.

29 червня — «Людина з табуретом», реж. Ярослав Попов, 2019 р.

30 червня — «Тільки диво», реж. Олена Каретник, 2019 р.

1 липня — «Брама», реж. Володимир Тихий, 2017 р.

Головний інформаційний партнер:

легке та спокійне radio Relax

Інформаційні партнери:

● ТРК «Київ»

● Еспресо

● Cinema.in.ua

● Kino-teatr

Читайте також:

Найкращі українські фільми і серіали 2020 року

Найочікуваніші українські фільми 2021 року

Найкращі українські фільми часів Незалежності

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі