kinowar.com

Фільм «Афект» із Беном Вішоу вийде в обмежений кінопрокат у січні

 28.12.2021  Новини

6 січня на екрани обраних українських кінотеатрів вийде трилер «Афект» із Беном Вішоу в головній ролі. За гру в цій стрічці актор був відзначений призом «Санденсу» – найбільшого фестивалю незалежного кіно в США.

 Бен Вішоу фільм Афект

У центрі сюжету – тихий і спокійний Джозеф, який веде рутинне життя в Лондоні. У день народження його не помічають колеги, а дратівливі батьки святкують лише для годиться. Хлопця дістає такий хід речей, він вривається в небезпечні авантюри столиці, і навіть пограбування банку не стане для нього межею.

Головну роль у фільмі виконав Бен Вішоу – зірка стрічок «Парфумер: Історія одного вбивці», «Хмарний атлас» і трьох останніх картин про Джеймса Бонда, лауреат премій BAFTA, «Еммі» та «Золотий глобус».

Режисером та одним із авторів сценарію стрічки виступив Енейл Карія, для якого це дебютна повнометражна робота. Його короткометражні фільми здобували номінації на BAFTA, фестивалях у Палм-Спрінґз та Варшаві. Оператор – Стюарт Бентлі, відомий своєю операторською роботою в серіалах «Чорне дзеркало» та «Це Англія ’90».

Світова прем’єра картини «Афект» відбулася в 2020 році на фестивалі «Санденс» у секції World Cinema Dramatic Competition, де Бен Вішоу отримав нагороду журі за Найкращу акторську гру. Українська прем’єра пройшла на Одеському міжнародному кінофестивалі в 2021 році.

Стрічка здобула переважно позитивні відгуки кінокритиків – її рейтинг на сайті Rotten Tomatoes становить 77% (позитивні рецензії від The Guardian, Rolling Stone, Screen International і Variety).

6 січня фільм «Афект» вийде в обмежений прокат – переглянути його буде можливо лише в обраних українських кінотеатрах. Фільм демонструватимуть мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі