kinowar.com

5 найкращих фільмів Ґаль Ґадот

 17.04.2023  Актори, Новини, ТОП

Найкращі фільми Ґаль Ґадот

Хтось скаже: “а хіба в неї є ще фільми, крім “Диво-жінки” та “Форсажу”? Так, є. Щоправда, не так багато дійсно вартих уваги, але самі такі фільми за участю Ґаль Ґадот ми сьогодні і згадаємо. Формально їх навіть вісім, але ви зараз миттєво зрозумієте, чому ми пишемо “п’ять”.

Форсаж 4 (Fast & Furious) 2009

Форсаж 5: Пограбування в Ріо (Fast Five) 2011

Форсаж 6 (Fast & Furious 6) 2013

Форсаж 7 (Fast & Furious 7) 2015

найкращі ролі Галь Гадот

Почнемо з “Форсажу”, однієї з перших робіт акторки у кіно і першої зіркової ролі. Саме такі франшизи миттєво перетворюють акторок на зірок, якщо вони сподобаються публіці. А це той випадок, адже за повернення Ґадот у “Форсаж” підписували петиції. За це виступали актори і глядачі – і, нарешті, домоглися свого, адже Ґізель Яшар повертається у 10-й частині.

Ґізель і Хан (Сон Кан) створили ідеальну, майже містичного вигляду пару, які ніби живуть поза часом у будь-якій країні, у якій тільки забажають. Вони яскраво з’явилися, майже миттєво змінилися порівняно з тим, яке про них склалося перше враження, а потім, звісно, обидва трагічно загинули. От тільки таких персонажів не викреслюють з успішних франшиз, а тому спочатку виявилось, що Хан не загинув – це було інсценування (ще у третій частині, яка розповідала про так званий токійський дрифт; нагадаємо, що наступні чотири частини були його приквелом, яким би дивним це зараз не здавалося), а тепер ми чекаємо і на повернення Ґадот (насправді, її тіла ми ж не бачили, а тому все можливо).

 

Диво-жінка (Wonder Woman) 2017

найкращі ролі Галь Гадот

Тепер вже дуже смішно згадувати, що частина глядачів писали у коментарях, що ця акторка не потягне образ Диво-жінки. Здається, саме для неї ця роль і була створена. Більш того, після шаленого успіху, і комерційного, і глядацького, її соло-перформанса, здавалося, що ї кволі колективні спроби DC виглядати як Марвел врятує саме Диво-жінка, а не Бетмен чи Супермен. На жаль, “Бетмен проти Супермена” та “Ліга справедливості” виявилися настільки слабкими, що навіть харизми Диво-Ґадот виявилось недостатньо, але перша сольна стрічка залишилась чудовим зразком того, яким може бути розважальне супергеройське кіно.

Щоправда, сиквел вже настільки не вражав, а потім взагалі з’явився Джеймс Ганн із тотально новим баченням, куди повинна прямувати компанія, тому тепер Ґадот доведеться переключитися на створення нових культових образів.

 

Злочинець (Criminal) 2016

найкращі ролі Галь Гадот

Деякі стрічки, яким судилося бути прохідними середняками, запам’ятовуються завдяки вдалій комбінації факторів. Десь сценарист знайшов цікаві деталі для образів, десь режисер додав динаміки та нестандартних ходів, а десь актори зробили зі звичайного шаблонного трилера щось більше. В першу чергу це відноситься до Кевіна Костнера, звичайно, але і Ґадот тут свою роль відіграла.

Вже вкотре двох зовсім різних людей на екрані обмінюють пам’яттю і спогадами – цього разу після пересадки мозку. Так намагаються врятувати загиблого агента ЦРУ (Раян Рейнольдс). Реципієнтом його мозку стає небезпечний злочинець і психопат, який поступово перетворюється на іншу людину під впливом нових спогадів…

 

Три дев’ятки (Triple 9) 2016

найкращі ролі Галь Гадот

Ця кримінальна драма і трилер пройшла досить непоміченою, незважаючи на справді зірковий акторський склад: Кейт Вінслет, Кейсі Аффлек, Вуді Гаррельсон, Чіветел Еджіофор, Ентоні Макі, Аарон Пол, Норман Рідус. У Ґаль Ґадот тут досить невелика роль сестри боса російської мафії (так, куди ж без неї). Боса грає Вінслет – і це черговий чудовий образ від акторки.

Власне, мафія впливає на купу корумпованих поліцейських, які замислили здійснити дуже ризиковане пограбування. А три дев’ятки – код про вбивство поліцейського, навколо якого цей план і розгортається…

 

Смерть на Нілі (Death on the Nile) 2022

найкращі ролі Галь Гадот

Це не перша екранізація твору Агати Крісті, і саме це й впливало на сприйняття фільму. Адже багато глядачів піддаються стереотипним настроям “Пуаро – це тільки Девід Суше” або “Пуаро – це тільки Пітер Устинов” (іноді, навіть, обидві тези каже одна й та сама людина). Особливо смішно це чути як реакцію на нову екранізацію “Убивства у «Східному експресі»”, зважаючи на те, що в екранізації 1974 року Пуаро зіграв Альберт Фінні. Але кого цікавлять ці дрібниці, головне – критикувати нові надходження і жалітися, що раніше все було краще.

Бачення Кеннета Брани, можливо, поступається тому, що створили інші режисери. Але фільми ці точно непогані. Після “Убивства у «Східному експресі»” Брана поставив “Смерть на Нілі”. Якщо ви не бачили цієї історії раніше і не читали книгу, то ви будете задоволені захоплюючою детективною історією з чималою порцією гумору. А якщо ви бачили інші екранізації, то порівняння, звісно, не уникнути. Але на чию б користь ви не зробили свій вибір, це точно не впливає на якість акторського складу: Кеннет Брана, Ґаль Ґадот, Армі Гаммер, Анет Бенінг, Роуз Леслі, Емма Маккі, Летиція Райт. І точно не погіршує якості їх роботи.

Підтримайте наш сайт – зробіть донат за посиланням

Читайте також:

Найкращі ролі Шерон Стоун

Найкращі ролі Сальми Хаєк

Найкращі ролі Еви Грін

Найкращі ролі Скарлетт Йоганссон

Найкращі ролі Ані Тейлор-Джой

Найкращі ролі Дакоти Джонсон

Найкращі ролі Олівії Вайлд

Найкращі ролі Марго Роббі

Найкращі ролі Ани де Армас

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі