kinowar.com

7 найкращих фільмів Чарлі Ганнема

 22.08.2023  Актори, Новини, ТОП

Найкращі фільми Чарлі Ганнема

Чарлі Ганнем однаково гарно виглядає і у головній ролі, і на другому плані. Будь-які жанри та формати, присутність здорової самоіронії – здається, найкращі образи у актора ще попереду. А сьогодні згадаємо найкращі з тих, які він вже створив.

Підтримайте нас донатом – будь-який внесок допоможе нам продовжувати нашу роботу.

Багряний пік (Crimson Peak) 2015

топ фільмів Чарлі Ганнем

У готичному горорі “Багряний пік” Чарлі повторив досвід співпраці з неймовірним Гільєрмо дель Торо. На першому плані тут Міа Васіковська, Джессіка Честейн та Том Гіддлстон, а Ганнем грає лікаря, який першим починає підозрювати, що смерть батька головної героїні була не випадковою. Втім, тут всім не завадило б бути більш пильними, адже коли ви живете в готичному маєтку, вечеряєте при бляклому світлі свічок, до вас раптово являється чоловік мрії, який в інших фільмах грає Локі, а його сестра виглядає щонайменше як стерво, а щонайбільше, як диявол, то застереження матері “Стережися Багряного піку!” варто сприймати більш серйозно.

 

Правдива історія банди Келлі (True History of the Kelly Gang) 2019

топ фільмів Чарлі Ганнем

Нед Келлі – реальна особа, легендарна особистість у Австралії, яку багато хто вважає народним героєм, незважаючи на фактичний статус розбійника (так званого бушрейнджера, тобто людини, яка переховувалась від переслідувань в буші, великих просторах, наповнених чагарником та низькими деревами). Келлі грабував банки та атакував загони поліції, тобто робив все, що подобалося простому люду наприкінці 19 століття. Не дивно, що подібна діяльність породжує багато легенд, а письменники потім досліджують тему і пишуть “СПРАВЖНЮ” історію нового Робіна Гуда.

Келлі грає Джордж Маккей, важливу фігуру в його житті – Рассел Кроу, а Ганнем грає сержанта О’Ніла, за постріли у якого і отримав свій перший термін майбутній легендарний бушрейнджер.

Читайте також: Найкращі вестерни всіх часів

 

Тихоокеанський рубіж (Pacific Rim) 2013

топ фільмів Чарлі Ганнем

Цей фантастичний бойовик став для Ганнема першим досвідом роботи із Гільєрмо дель Торо. Чарлі грає досвідченого пілота міжнародної захисної програми «Єгер». Роботи, яких пілотують одночасно два пілоти, боролися із морськими монстрами кайдзю, які атакували людство із розлому між світами на дні Тихого океану. Через трагедію персонаж Чарлі відійшов від військових справ і приєднався до будівництва захисної стіни проти кайдзю. Але монстри знов повертаються, і людству необхідна допомога саме бойових пілотів…

Читайте також: Найкращі фантастичні фільми 21 століття

 

Хулігани Зеленої вулиці (Hooligans) 2005

топ фільмів Чарлі Ганнем

Чи не найвідоміший фільм про футбольних ультрас. Елайджа Вуд грає американського студента, якого підставили на батьківщині, а тому він приїжджає у Англію. Тут він випадково дізнається про те, що його родичі є членами фанатського руху Вест Гема – і не в тому сенсі, що вони просто вболівають за клуб на стадіоні, а в тому розумінні, що вони періодично беруть участь у жорстоких бійках із фанатами інших клубів. Незважаючи на те, що атмосфера наповнена юнацьким максималізмом, розповідь доволі трагічна. Ганнем грає одного з ватажків футбольної фірми – він і його друзі поступово змінюють свідомість американського студента, затягуючи у свій брутальний світ.

Читайте також: Найкращі спортивні драми всіх часів

 

Загублене місто Z (The Lost City of Z) 2016

топ фільмів Чарлі Ганнем

Недооцінений, а точніше, не надто відомий фільм (адже ті, хто його бачили, оцінили його високо). Це історія полковника Персі Фосетта (реальна особистість, яку і грає Ганнем), який знаходить у джунглях Амазонки докази існування розвинутої цивілізації, але не може довести свою точку зору науковій спільноті. Врешті-решт, він разом із власним сином вирушає на пошуки міста Z, яке за його розрахунками знаходиться десь у малонаселеній частині Бразилії поруч з Амазонкою.

У картині також зайняті Роберт Паттінсон, Том Голланд, Сієнна Міллер, Франко Неро та Гаррі Меллінг.

 

Сини анархії (Sons of Anarchy) 2008-2014

топ фільмів Чарлі Ганнем

Президент байкерського клубу – позиція не тільки почесна, але й відповідальна. Особливо, якщо клуб займається нелегальною торгівлею зброєю. У найкращих традиціях “Хрещеного батька”, кримінальні суб’єкти мають подвійну мораль, яка їм самим здається дуже високою: торгуємо зброєю, але захищаємо містечко від торгівлі наркотиками. Сімейні хитросплетіння додають головної болі і персонажу Ганнема, і його товаришам. Батько Ганнема був засновником клубу, і його минуле також додає тиску на сина.

Сім сезонів одного з найрейтинговіших шоу на американському телебаченні.

Читайте також: Найкращі кримінальні серіали всіх часів

 

Джентльмени (The Gentlemen) 2019

топ фільмів Чарлі Ганнем

Гай Річі повернувся до традиційного формату свого кіно “у кримінальному Лондоні все так заплутано, смішно та стильно” – і повернення вийшло тріумфальним. У головній ролі Меттью Макконахі, але місце під сонцем поділили також ще троє акторів на ролях другого плану – Колін Фаррелл (тренер), Г’ю Ґрант (невдаха-журналіст та невдаха-шантажист) та наш сьогоднішній герой Чарлі Ганнем, який зіграв правицю боса підпільної імперії по вирощуванню марихуани. У цьому фільмі всі стильні, навіть вуличні бандюки, але Ханнем поєднує водночас стильність, мужність, сексуальність та ознаки ОКР. До того ж, він носить чудові домашні светри (чи кардигани, пробачте нам нашу неосвіченість) та розкішні окуляри. Ну як тут не закохатися?

Читайте також:

Найкращі ролі Г’ю Ґранта 

Найкращі ролі Крістофа Вальца

Найкращі ролі Венсана Касселя

Найкращі ролі Сема Роквелла

Найкращі ролі Крістофа Вальца

Найкращі ролі Ентоні Гопкінса

Найкращі ролі Стеллана Скашгорда

Найкращі ролі Майкла Кейна

Найкращі ролі Курта Рассела

Найкращі ролі Дензела Вашингтона

Найкращі ролі Ґері Олдмена

Найкращі ролі Вуді Гаррельсона

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі