kinowar.com

7 найкращих фільмів про собак

Найкращі фільми про собак

Такі розумні і красиві істоти, які живуть поруч із нами. Навіть якщо котів ви любите більше, ніж собак – зупиніться та прочитайте, ця добірка стане вам у нагоді. Не в кожному з наведених фільмів собака на першому плані, але в кожній картині її присутність важлива. Тут є і драми, і комедії, і бойовики – будь-який жанр для відповідного настрою.

Отже, kinowar.com представляє 7 найкращих фільмів про собак. Якщо вам подобаються наші статті, підтримайте наш проєкт

К-9 (K-9) 1989

порода собаки – вівчарка

топ фільми про псів

Цей фільм часто також згадують під назвою “К-9: Собача робота”.

Чи був у кіно 80-х більш смішний комік, ніж Джеймс Белуші? Чесна відповідь – скоріше, так. Адже були ще Стів Мартін, Едді Мерфі, Джин Вайлдер, Білл Мюррей. Але якщо в умінні розсмішити він і поступався комусь, то в душевності серед комедіантів йому не було рівних (ну, якщо не згадувати Робіна Вільямса та ще декількох акторів). Саме тому банальна шаблонна історія про копа та його розумного пса, здатного самостійно розібратися з бандою злочинців, так добре виглядає і через тридцять років. Це одночасно і смішно, і динамічно, і душевно, і занурює в атмосферу чистих 80-х.

А ще це композиція гурту Yello “Oh Yeah”, яка ідеально лягла у відеоряд.

 

Хатіко: Вірний друг (Hachi: A Dog’s Tale) 2009

порода собаки – акіта-іну

топ фільми про псів

Якщо обирати фільм-рекордсмена за кількістю пролитих сліз під час перегляду, цілком імовірно, що ним стане стрічка за (можливо) реальною японською історією. Вірність – характерна риса собак, але Хатіко став еталонним прикладом того, наскільки вірним можна бути своєму господареві. Річард Гір за кілька десятиліть своєї кар’єри знявся в багатьох знакових ролях, але через стільки років, мабуть, йому вдалося перевищити навіть “Красуню” за ступенем того, наскільки пам’ятним образ став для глядачів по всьому світу.

 

Бетховен (Beethoven) 1992

порода собаки – сенбернар

топ фільми про псів

Чарльз Гродін був колегою Белуші з комедійного цеху 80-х та 90-х – вони навіть знімалися разом. Із загального у них були і фільми з собаками: якщо Белуші знявся в поліцейській історії про вівчарку, то Гродін – у сімейній комедії про величезного сенбернара на прізвисько Бетховен, який завдає проблем такого ж величезного розміру.

Комерційно пригоди Бетховена стали набагато успішнішими: всього було знято п’ять фільмів серії (починаючи з третього вже без Чарльза Гродіна), останній у 2003 році. І незважаючи на те, що це здається повним божевіллям (ну кому потрібен “Бетховен 5”, вірно? ), він все одно зібрав близько ста мільйонів доларів у кінотеатрах.

 

Джон Уік (John Wick) 2014

порода собаки – бігль

топ фільми про псів

У цьому фільмі собака має мінімальну кількість екранного часу. Але без неї все, що відбувається, було б неможливим. Джон Уік, нещадний непереможний кілер у відставці не повернувся би з пенсії, щоб кришити своїх кривдників десятками протягом тепер уже чотирьох (і скоро буде п’ятий) фільмів.

 

Тернер і Хуч (Turner & Hooch) 1989

порода собаки – доґо-де-бордо (бордос, бордоський дог, французький мастиф)

топ фільми про псів

У це важко повірити в наші дні, але починав Том Генкс як комедійний актор. І він був винятково гарним комедійним актором.

Хуч – це пес, який стає свідком убивства. Тернер – детектив, який веде цю справу. Він забирає пса додому, і тепер його спокійне розмірене життя вже ніколи не буде таким, яким було раніше. Пес перевертає все догори ногами – і в буквальному, і в переносному значенні.

 

101 далматинець (101 Dalmatians) 1996

порода собаки – далматин (далматинець, бенгальський бракк, далматський дог)

топ фільми про псів

Гленн Клоуз зіграла чимало демонічних персонажів у своїй кар’єрі, але цілком імовірно, що найбільшою злодійкою глядачі її запам’ятали саме в образі Лютелли де Віль (або Круелли де Віль, Стервелли де Віль, чи навіть Лютелли де Явол, в залежності від версії перекладу). Справді, складно позитивно ставитись до людини, яка вона хоче зробити собі шубу зі шкур 99 цуценят далматинів. Самі далматини також не в захваті від цієї ідеї, а тому готуються чинити опір.

 

Острів собак (Isle of Dogs) 2018

різні породи собак

топ фільми про псів

Вес Андерсон повернувся до анімації, і знову після “Незрівнянний містер Фокс” на нього чекав успіх. Ретельно оброблена лялькова, дуже жива, анімація (стоп моушн) створює звичний для режисера свій окремий світ, окрему атмосферу. Картини Андерсона (і мультяшні, і ігрові) ні з чим не переплутаєш, так само як і теплі нестандартні історії, які в них розказані.

Через собачий грип в Японії всіх собак переміщують на острів. Туди прямує хлопчик у пошуках свого пса, а група з п’яти місцевих собак намагається допомогти йому у непростій місії.

Якщо вам подобаються наші статті, підтримайте наш проєкт

Читайте також: 

Найдобріші фільми для спокійного перегляду

Найкращі фільми, що мотивують

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі